Televizyon

Netflix dizisi The Crown 5. sezon tarihi

Netflix’in II. Elizabeth’in bilhassa kraliçe olduktan sonraki yıllarını özetleyen The Crown dizisinin 5. Sezonunun ne zaman yayınlanacağı merakla beklemeye başladı. başlandı. Dizi yayınlandığı ilk günden beri Netflix Türkiye’de en fazla izlenen ilk 10 dizi içinde içeriyor. 5. Ve 6. Sezonlarının çekileceği malum dizinin 5. Sezonunun gösterime gireceği zaman bilgi edinilmeye devam ediyor.

The Crown dizisinin konusu nedir?

2016 senesinde ilk sezonu ile Netflix’te yayınlanmaya süregelen ve Kraliçe II. Elizabeth’in tahta oturduktan sonrasında ki ilk yıllarının anlatıldığı projede 2. Dünya Savaşının dünyaya getirmiş olduğu yıkımın tesirleri devam ederken, İngiltere’nin ve Kraliçe Elizabeth’in yaşamış olduğu siyasal durumlar anlatılmaktadır.

The Crown 5. Sezon ne zaman yayımlanacak?

Sevilen dizinin 5. Sezon çekimlerine 2021 Haziran ayında başlanacağı belirtilmiştir. Ama dizinin çekimlere başlandıktan ne kadar süre sonrasında seyircilerle buluşacağı bilinmiyor. Eğer Covid-19 süreci dünyaya da şiddetli bir durumda devam ederse dizinin çekimlerinin önceden geç başlayabileceği düşünülüyor.

Meydana getirilen açıklamalara bakıldığında ise dizinin 5. Sezonunun 2022 senesinde seyircilerle buluşacağı biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu