Televizyon

Netflix Dizisi You yeni sezon ne zaman başlayacak?

Netflix platformu üstünde son dönem içinde fazlaca ilgi gösterilen yapımlardan biri olarak karşımıza çıkan You dizisiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Yayımlanan ilk iki sezonu ile beraber milyonlarca insan tarafından izlenerek sevilen You dizisinin üçüncü sezonuyla ilgili ayrıntılar belli olmaya başladı.

You Dizisi Yeni Sezon Karakterleri

Yakın bir tarihte Travis Van Winkle ve Shalita Grant ikilisinin You dizisinin oyuncu ekibine girdiğinin ifade edilmesi peşinden yeni bir isim henüz açıklandı. Bu isim Scott Speedman olarak söylendi. Kısa bir süre ilkin Animal Kingdom dizisinde oynayan oyuncu, Penn Badgley ve Victoria Pedretti’nin oynadığı dizinin üçüncü ekibine yine eden önem verilen bir karakterle dahil oldu.

Speedman You dizisinde başarı göstermiş bir CEO’yu canlandıracak. Ama can veren verdiği Matthew karakteri insanlarla ilişkiler kurma konusunda birazcık çekingen biri olarak sevenleri karşısına geçecek. Bu özelliği ile  ön plana çıkan ve gizemli bir hava bırakan Matthew aslen çok duygu yoğunluğu olan biri olarak kendini gösterecek.

Sevilen dizinin yeni süre kadrosunda oynayan öteki isim Van Winkle, Joe’yu kendi yakın çevresinin içine sokan Cary isminde karizmatik bir varlıklı kişiyi canlandıracak. Grant’in ise mahalli olarak ünlenmiş bir momfluencer olan Sherry’yi canlandıracağı aktarılanlar içinde yer aldı.

Henüz ilkin yaşadıklarından dolayı aşka tövbe eden Joe artık Will Bettelheim adını kullanmaktadır. Will alıştığımız Joe’dan oldukca henüz değişik bir karakter öne sürerken, Los Angeles’e gelmiş olarak burada geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu