Televizyon

Netflix Kasım 2020 ayında hangi dizi ya da filmler oynayacak

Netflix Kasım 2020 ayında hangi dizi ya da filmler oynayacak

Dünyanın en oldukca kullanıcısına sahip dijital medya platformu Netflix’in Türkiye için belirlediği Kasım 2020 programı belli oldu. Programda birbirinden ilgi çekici yapımların oynadığı görüldü.

Kasım Ayında Netflix’te Yayınlanacak Yapımlar

Netflix Türkiye’nin Kasım ayı programına bakıldığında birçok değişik yapım olduğu görülüyor. Bunlar aşağıdaki bölümde sıralandığı şeklinde açıklandı. Kasım ayında yayınlanacağı açıklanan yapımlar içinde diziler, filmler, belgeseller hatta anime bir takım bile yer aldı. Dünya devi platform her geçen gün yapım skalasını genişletmeye devam ediyor.

Netflix Orijinal Dizileri

The Crown 4. Sezon -15 Kasım

1980’li senelerde Elizabeth, Başbakan Margaret Thatcher ile bazı çatışmalar yaşamaktadır. Öteki taraftan Prens Charles ve Lady Diana içinde da kargaşa ve bunalımlı bir ilişki devam etmektedir.

Midas’ın Müritleri -13 Kasım

Milyoner bir yayıncının tam kendisini suçlayan bir haber yayınlayacakken bir şantaj notu alması ve eleştiri bir karar alması gerekecektir.

Virgin River 2. Sezon-27 Kasım

Mel Monroe ufak Virgin River nahiyesinden payını düşeni alır. Büyük trajediler yaşar ve kalp kırıklıklarına boğulur.

Paranormal-5 Kasım

Muhteşem durumlara şüpheli bir gözle bakan hematolog geçmişinden bir hayaletin kendisini rahatsız etmeye başlamasıyla gizemli bir olayın ardında düşer.

Bizlere Çıkan Yollar- 10 Kasım

Alaycı bir mizaca haiz olan Dash ve neşeli yapısıyla dikkatleri çeken Lily’nin New York’un değişik noktalarında birbirlerine verdikleri kırmızı defter ile konuşmaları yeni bir aşkın doğmasına sebep olacaktır.

Holiday Home Makeover with Mr. Christmas-18 Kasım

İç mimar mesleğine haiz Benjamin Bradley, ailelerin evlerini Noel için düzenlemesine yardım etmek için bir elf ekibiyle iş koşturmacasındadır.

We Are The Champions- 17 Kasım

Oldukça fazla değişik spor etkinliğinde birbirinden tutkulu sevenler birbirleri ile etkileşime girmektedirler.

Netflix Orijinal Filmleri

 

Hillbilly Elegey -24 Kasım

Yale’de hukuk bölümünde okuyan bir talebe ani bir haber alması peşinden memleketi Ohio’ya dönmektedir. Döndüğünde ailesinin geçmişi ve kendi geleceği üstüne düşünme yoluna gider.

The Life Ahead- 13 Kasım

İtalya sahilinde yaşamakta olan bir Yahudi kadın, Müslüman bir evladı yanına alır ve aile sevgisine ve inanca giden yolu bulmasında destek verir.

Mother-3 Kasım

Shuhei’nin anası, oğlunun onun kontrolünden de ilerideki dünyayı tanımasıyla birlikte kendini rahatsız hisseder.

Şakrak Jangle’ın Noel Macerayı-13 Kasım

Çırağının ihanetine uğrayan tüm mutluluğundan olan oyuncak satıcısı seneler sonrasında kendisine katılan torunu ile tekrardan hayata tutunur.

Noel Hediyesi Bombardımanı-5 Kasım

Bir siyasetçinin asistanlığını açıklayan karakter kapatılmasına engel olmak suretiyle tropik bir üste görevlendirilir ve burada bir pilota karşı duygular beslemeye adım atar.

The Princess Switch-19 Kasım

Düşse Margaret olacağı asla tahmin edilmeyecek şekilde Montenaro’da tahta çıkar ve Kevin ile sıkıntılar yaşamaktadır.

 Netflix Orijinal Belgeseli

Shawn Mendes:In Wonder- 23 Kasım

Bir senelik dünya tunesi süresince Mendes’in kariyeri ve ilişkilerinin anlatıldığı belgesel ilgiyi üstüne çekiyor.

Carmel: Maria Marta’yı Kim Öldürdü?- 5 Kasım

Küvette ölü bulunan kadının cesetinin yakınında bir kan birikintisi görülür ve eşi ise bunun bir kaza bulunduğunu iddia eder. Ama otopsinin sonucu oldukca önceden başkadır.

Netflix Orijinal Anime

Great Pretende: 2. Süre- 25 Kasım

Makato işlerinde başarıya ulaşmış olması peşinden Luarent ekibinden ayrılmıştır. Fakat grubu beraber tutan aldatmaca ağının geçmişi düşündüğünden önceden da eksiye dayanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu