Televizyon

Netflix Şubat 2021 yayınlanacak dizi filmler hangileri

Netflix Türkiye Şubat 2021 takvimi

2 Şubat 2021 Kozmik Kid

Dedesiyle bir köyde yaşayan 9 yaşlarında ki haya gücü yüksek ve acayip bir çocuk olan Kid, bir uzay gemisi enkazı bulduğunda yaşamı değişmiş olur. Kozmik güç yüzükleri gören kid bilmeden bunlardan bir sinyal oluşturarak dünyaya yayar. Güç sahibi olmak isteyen zenginlerin adresi ise bu ufak kasaba olacaktır. Kid yüzükleri korumaları için köyde ki iyi insanlara verir. Önem verilen olan ise bu tarz şeyleri yüzükleri ne kadar koruyacaklarıdır.

3 Şubat 2021 Firefly Lane

Romandan uyarlanan Netflix dizisidir. Virgin River ve Sweet Magnolias şovları ile benzer olması beklenen Firefly Lane dizisi iki arkadaşın 10 senelerce iyi mi bir arada kaldıklarını anlatmaktadır. Sevilen dizinin oyuncuları içinde Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson, Beau Garrett ve Alissa Skovbye benzer biçimde adlar içeriyor.

Bir film yapımcısının eve dönüş hikayesi konu alınmaktadır. salgın esnasında çekilen filmin büyük ilgi ile takip edilmesi planlanıyor.

19 Şubat 2021 Care a Lot

Peter Dinklage, Rosamund Pike ve Eiza González yönetmeni olduğu film Eylül 2020 senesinde meydana getirilen TIFF festivallerinin en yüksek profilli yapımlarından birisiydi. {Komedi} – gerilim türünde ki film değişik konusu ile dikkat çekiyor.

19 Şubat 2021 Tribes of Europe

2074 Avrupa’sını özetleyen film güç elde edebilmek için savaşan kabileleri anlatmaktadır. Savaşın ortasında kalan 3 kardeş ise kendi yollarını çizmek zorundadır.

Netflix Türkiye Şubat 2021 tüm yapımlar

Beverly Hills Ninja (1997) – Chris Farley, adam kardeşinin yardımıyla bir hanımı kurtaran bir adamı konu alan bu {komedi} dizisidir.

Eat Pray Love (2010) – Ryan Murphy, boşandıktan sonrasında kendisini dünya turunda bulmayı uman bir karı ile alakalı romantizm filmidir.

Heartland (Dönem 12) – Heartland’in yeni sezonu 1 Şubat’tan itibaren Netflix’te yayınlanacak.

Inception (2010) – Rüyalar içindeki rüyalar ile alakalı Christopher Nolan filmi.

Love Daily (Dönem 1) – 12 değişik genç çiftin 12 öyküsünü konu alan seçki duygusal dizi.

Money Talks (1997) – Charlie Sheen ve Chris Tucker, aksiyon-komedi türünde bir filmdir. TV muhabiriyle antak kalma açıklayan ufak çaplı bir haydut hakkında hikayeyi anlatılmaktadır.

My Best Friend’s Wedding (1997) – Julia Roberts Oscar talibi duygusal {komedi} filmi.

My Dead Ex (Dönem 1) – 8 bölümlük aşk hikayesi.

National Lampoon’s Christmas Vacation (1989) – Griswold’un Noel planlarını özetleyen bir filmdir.

Rocks (2019) – Terk edildikten sonrasında genç adam kardeşiyle beraber sokakta yaşamak için savaş eden genç bir kızı özetleyen İngiltere yapımlı bir filmdir.

Shutter Island (2010) – Leonardo DiCaprio, hastaneden kaçan bir katili araştıran bir ABD Mareşalini canlandırıyor.

The Bank Job (2008) – Jason Statham, Londra’daki bir banka vuruşu ile alakalı aksiyon gerilim.

The House Arrest of Us (Dönem 1) – Filipinli duygusal {komedi} dizisi.

The Patriot (2000) – Mel Gibson, Oscar talibi bir çiftçinin Amerikan Devrimi esnasında önder hale gelmesiyle ilgili zamanı dram.

The Unsettling (1.Dönem) – Becca, acayip şeylerin olmaya başladığı yeni bir koruyucu eve göç eder.

Zac and Mia (1-2. Dönem) – Aynı hastanede kanserle savaş eden iki kız hakkında drama dizisi.

Zathura: A Space Adventure (2005) – Jon Favreau, evlerinde uzayda koşuşturan iki genç adam kardeş hakkında bu komediyi yönetiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu