Televizyon

Netflix yeni dizisi Kulüp oyuncu kadrosu açıklandı

Dünyanın oldukça kullanıcı sayısına haiz dijital medya platformu Netflix üstünde yakın bir tarihte yayınlanacağı açıklanan Kulüp dizisiyle ilgili bilgiler devam ediyor. Son olarak dizinin başrol oyuncularının belli olmasıyla beraber sevenler bu oyuncular ve dizinin konusu hakkın araştırma halletmeye başladılar.

Kulüp oyuncu kadrosu açıklandı

O3 Medya tarafınca ortaya konan dizinin yönetmenlik koltuğunda Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce oturacağı ifade edilirken senaristliğinin ise Necati Şahin tarafınca yazılacağı ifade edildi. Ek olarak dizinin oyuncuları içinde da meşhur adlar Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci’nin yer alacağı aktarıldı.

Kulüp Dizisi Konusu

Sevilen dizinin konusuna bakıldığında, 1955 İstanbul’unda çok meşhur bir gece kulübünde çalışan Matilda’nın kızıyla beraber yaşadıkları ve hayata tutunma mücadelesi anlatılıyor. Hapisten çıkan Matilda bir kızı bulunduğunu öğrendikten sonrasında kızı Raşel’in onu affetmesini sağlamaya iş yapmaktadır. Öteki taraftan da çalmış olduğu kulüpteki patronu ve kıskanç yöneticisine karşı savaş verir.

Kulüp Dizisi Oyuncuları

Gökçe Bahadır

Sevilen dizinin en önem verilen oyuncularından olan Gökçe Bahadır 1981 senesinde dünyaya gelmiştir. Son olarak Gökhan Özoğuz ile beraber Kendi Yolumda sinema filminde boy gösteren kameralar önüne geçen başarıya ulaşmış oyuncu şimdilerde ise Kulüp dizisi için kolları sıvamıştır. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Tv bölümünden mezun olan Bahadır sonrasında oyunculuk alanında ilerlemiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan güzel ve yetenekli oyuncu ilk kere Hayat Bilgisi dizisinde tecrübe kazanmıştır.

Barış Arduç

Başarılı oyuncu Barış Arduç son olarak Çukur dizisinde konuk oyuncu olarak iştirak etmiştir. Önceden Kuzgun dizisinde başrolde yer almıştır. 1987 senesinde doğan Arduç ilk oyunculuk deneyimini Kirli Yedili dizisinde elde etmiştir. Oyunculuk eğitimlerini Ayla Algan’dan hususi olarak almıştır.

Salih Bademci

Son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol arkadaşı Barış Arduç ile beraber oynayan Salih Bademci Kulüp dizisi için çalışmalarına devam etmektedir. 1984 senesinde doğan deneyimli oyuncu kariyerindeki en büyük basamağı İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Fikret Boran karakteri ile beraber yaşamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu