Teknoloji

OnePlus Ace 3’ün Çarpıcı Ekran Özellikleri Onaylandı

OnePlus, 4 Ocak’ta Çin’de yeni cihazları olan OnePlus Ace 3’ü tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket, cihazın tasarımını ve renk seçeneklerini gösteren bazı tanıtım görsellerini yayınladı. Bugün ise OnePlus, ekran özelliklerini doğrulayan yeni afişler yayınladı.

OnePlus Ace 3, dikkat çekici 6.78 inç OLED ekranıyla geliyor. Bu ekran, BOE tarafından sağlanıyor ve OnePlus 12’nin 2K çözünürlüklü ekranından biraz daha düşük, 1.5K çözünürlük sunuyor. Diğer özellikler ise OnePlus 12 ile benzer. X1 serisi 8T LTPO panel, P1 ekran çipi, manuel olarak 800 nit’e kadar parlaklık, genel olarak 1,600 nit ve maksimum 4,500 nit parlaklık özelliklerine sahip. Ayrıca 120Hz yenileme hızını desteklediği belirtiliyor. Görsellerde görüldüğü üzere, delikli ekranın OP12’nin ekranına benzer kavisli kenarları var.

OnePlus Ace 3’ün, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ve 100W şarj destekli 5,000mAh batarya ile gelmesi bekleniyor. Cihazın 16 GB RAM’e ve 1 TB depolama alanına kadar seçenekleri olacak. Fotoğrafçılık açısından bakıldığında, 16 megapiksel ön kamera ve OIS destekli 50 megapiksel (IMX890) + 8 megapiksel (ultra geniş) + 2 megapiksel (makro) üçlü kamera kurulumu öne çıkıyor. Cihazın, ColorOS 14 tabanlı Android 14 ile çalışması bekleniyor. Ace 3, Çin pazarında Redmi K70, Honor 90 GT ve iQOO Neo 9 gibi cihazlarla rekabet edecek.

Hindistan ve Kuzey Amerika, Avrupa gibi diğer pazarlarda ise Ace 3, OnePlus 12R olarak yeniden markalandırılacak. 12R, Demir Grisi ve Serin Mavi renk seçenekleri ile gelirken, Çin’de Kum Altını, Yıldız Siyahı ve Ay Denizi Mavisi renk seçenekleri sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu