Teknoloji

OnePlus’un Yenilikçi Taşınabilir Şarj Cihazı: Sharge Pouch

Birkaç yıl önce, OnePlus güç bankaları sunmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde marka, özellikle tasarımıyla dikkat çeken güç bankaları üreten SHARGE ile iş birliği yaparak yeni bir güç bankası modelini sessizce duyurdu. OnePlus’ın “Topluluğun Gücü” projesi kapsamında ortaya çıkan bu ürün, Sharge Pouch güç bankası olarak adlandırılıyor. Aşağıda bu aksesuarın tüm detaylarını bulabilirsiniz.

OnePlus Sharge Pouch güç bankası, kompakt ve taşınabilir bir şarj aksesuarı olarak tasarlandı. 3’ü 1 arada tasarımı ile dikkat çeken bu ürün, şık ve premium bir tasarıma sahip olup, bir güç bankası, şarj aleti ve kablo içeriyor. Bu özgün şarj çözümü, katlanabilir fişler, manyetik konektörler, snap-on kablo saklama ve kablo başı koruması gibi özellikler sunuyor.

OnePlus’tan yenilikçi taşınabilir şarj cihazı: Sharge Pouch

10.000mAh batarya kapasitesine sahip olan Sharge Pouch güç bankası, taşınabilir form faktörüne rağmen yüksek bir batarya kapasitesi sunuyor. QC 3.0, QC 4.0, PD 2.0, PD 3.0 ve SuperVOOC şarj protokollerini destekliyor. Bu şarj aksesuarı, güç bankası + kablo ile hareket halindeyken şarj, güç bankası + şarj aleti ile kablosuz şarj ve son olarak şarj aleti + kablo ile dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için şarj olmak üzere üç farklı şekilde kullanılabiliyor. Son seçenek, güç bankasını serbest bırakarak iki USB-C portu ile aynı anda üç cihazı şarj etme imkanı sağlıyor.

Görünüşe göre OnePlus Sharge Pouch güç bankası şu anda kitlesel fonlama için sunulmuş durumda ve 3.000 destekçi hedefi zaten başarılmış. 9.107 destekçi, aksesuara olan güçlü ilgiyi gösteriyor. Marka, bu güç bankasından altı şanslı kazanana hediye veriyor. Cihazın piyasaya sürülüp sürülmeyeceği ise henüz net değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu