Teknoloji

Opel Grandland kampanya fiyatları herkesi hayrete düşürdü!

Opel Grandland, uygun fiyatlarla dikkat çekiyor ve C-SUV segmentinde ön plana çıkmaya çalışıyor.

Opel, kasım ayında binek ve hafif ticari araç modellerinde uygun satın alma koşulları sunarak tüketicilere avantajlar sağlıyor. Yeni Opel Corsa, 200 bin TL için; 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânı ile dikkat çekiyor. Opel Astra, farklı donanım seviyelerinde cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla müşterilere sunuluyor. Opel Crossland, Elegance donanımıyla öne çıkarken, Opel Mokka ve Grandland modelleri de çeşitli donanım seviyeleriyle müşteri beklentilerine hitap ediyor.

Opel’in elektrikli araçları da kasım ayına özel fırsatlar sunuyor. Yeni Corsa Elektrik ve Mokka Elektrik modelleri, avantajlı kredi seçenekleri ve E-şarj kartı hediyesiyle kullanıcılara sunuluyor. Opel Astra Elektrik ise performansı ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Hafif ticari araç segmentinde ise Opel, KOBİ’lere yönelik özel teklifler sunuyor. Yeni Zafira Life, 300 bin TL için; 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânlarıyla müşterilere ulaşıyor. Combo Life, Combo Cargo, Vivaro Cargo ve Vivaro City Van gibi modeller de cazip kredi seçenekleriyle işletmelerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Opel, kaliteli Alman teknolojisi ve geniş model yelpazesiyle müşterilerine çeşitli seçenekler sunarak kasım ayında otomobil almak isteyenleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu