Magazin

Öykü Karayel bebeğinin ismini açıkladı

Şimdilerde anne-baba olacak olmanın heyecanı yaşayan Öykü Karayel ile Can Bonomo çiftinden güzel ve yetenekli oyuncu, yeni senenin ilk saatlerinde yapmış olduğu paylaşımla doğacak bebeğinin adını duyurdu. Karayel paylaşımının altına, “Alttaki küçüklük Roman Bonomo. Yeni yılda görüşürüz!” notunu düştü.

2018 senesinde evlenen oyuncu Öykü Karayel ve sanatçı Can Bonomo, şu sıralar bebek heyecanı yaşıyor. 5,5 aylık hamile olan Öykü Karayel, eşi Can Bonomo ile beraber verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı. Karayel’in karnı burnunda pozları ciddi bir beğeni kitlesinden topladı.

“ALTTAKİ KÜÇÜKLÜK ROMAN BONOMO”

Karayel, paylaşımının altına “Alttaki küçüklük Roman Bonomo… Yeni yılda görüşürüz!” notunu düştü. Can Bonomo da eşi Öykü Karayel ile verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınlayarak yeni yılı kutladı. Meşhur çiftten Can Bonomo, geçtiğimiz aylarda bu pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

“BU TÜR ŞEYLERİN DOĞAL BİR SAATİ VAR”

Öbür taraftan Karayel, önceden verdiği bir röportajında “Ne vakit anne olacaksınız” sorusuna, “Bu tür şeylerin organik bir saati var. Asla aşırı evlenmek isteyen ya da evlenmem diyen biri olmadım. Can’la karşılaşınca her şey doğru yer almaya başladı” diye cevap vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu