Magazin

Oyuncu Didem Erol evlendi

Uzun süreden beri ABD’da yaşayan oyuncu Didem Erol evliliğe ilk adımını attı. Yurtdışına yerleştikten sonrasında adını da Serah Henesey olarak değiştiren oyuncu, dün sevgilisi Nathan Cowles ile nikah masasına oturdu.

Türk asıllı Avustralyalı oyuncu Didem Erol, kendine yeni bir hayat kurdu. Avustralya’da doğup büyüyen önceden sonrasında ailesiyle Türkiye’ye yerleşen Erol, Avrupa Yakası’ndan Emret Komutanım’a birçok başarı göstermiş projede rol almıştı. Kısa sürede adını tüm Türkiye’ye duyuran Erol, sürpriz bir kararla ABD’ya yerleşmişti. Oyunculuk kariyerine ABD’da devam eden Erol, adını ‘Serah Henesey’ olarak değiştirdi ve kendine yeni bir hayat kurdu. ‘Hayatımı içimden geldiği şeklinde yaşadım’ diyen meşhur oyuncu bilinmeyenlerini söyledi.

“PANDEMİDEN SONRA SEVDİKLERİMİZLE KUTLAMAK İSTİYORUZ”

Erol, güzel haberi Instagram hesabından şu şekilde duyurdu: “Aralık 30, 2020 bugün sevgilim, aşkım ve en iyi dostuma ‘evet’ dedim. Sevgili Nathan en büyük mutluluğum… (1 senelik pandemide bile beni her gün kahkahalarla güldürebilecek tek adamsın) ve en büyük nimetimsin. Seni bulmak için uzun süre bekledim, beklememe değdin. Teşekkür ederim… (Ailelerimiz gezi edemediği için düğün yapmadık, pandemiden sonrasında ailelerimiz ve sevdiklerimizle kutlamayı istiyoruz)”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu