Magazin

Oyuncu Sanem Yeles hamile olduğunu açıkladı

Güzel ve yetenekli oyuncu Sanem Yeles, 1,5 yıl ilkin Yakup Akpınar ile nikah masasına oturdu. Gözlerden uzak bir evlilik devam eden oyuncu, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor.

İSİM ARAYIŞINA GİRDİ

Elini karnına koyarak eşiyle poz veren oyuncu, o anları ‘Ocak 2021 miniggız 5 aylık… İsmin hakkında mutabık kalınamadı hemen hemen. Son bir haftadır içerden kelebek çırpınışını hissediyorum. Göz rengin ailede merak konusu, boyun babana çekmiş kati açıklama” notuyla sevenleriyle paylaştı.

KİRALIK AŞK DİZİSİYLE YILDIZI PARLADI

Çiçeği burnunda anne talibi, seneler ilkin gösterime giren Kiralık Aşk dizisinde Elçin Sangu ve Sulh Arduç ile rol almıştı. Projede Nihan karakterini oynayan Sanem Yeles, yapımın final yapmasıyla ekran serüvenine ara vermişti.

SANEM YELES KİMDİR?

Sanem Yeles, 2 Ağustos 1988’de dünyaya geldi. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. Oyunculuk serüvenine 2012 senesinde Mor Menekşeler dizisiyle başladı. Kariyerine Canımın İçi, Kiralık Aşk ve reklam filmleriyle devam etti. Sanem Yeles, bununla beraber Latin dansları ve yaratıcı drama dersleri veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu