Televizyon

Peaky Blinders dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak?

Dünya genelinde sıkı takip edenleri bulunan Peaky Blinders dizisinin yeni sezonunun ne zman yayınlanacağı merakla beklemeye başladı. başlandı. İngiltere’de kabahat çetesi olan bir ailenin sürükleyici öyküsünü konu alan dizinin 6. Sezonunun ne vakit televizyonlarda yer alacağı bilgi edinilmeye devam ediliyor.

Peaky Blinders 6. Sezon Ne zaman

Sevilen dizinin 5. sezonunun yayınlanmasının peşinden bir çok insan 6. sezonun televizyonlarda yer alacağı gün için geri sayıma başlamıştı. Sevilen dizinin yeni sezonunun 2021 yılının ortalarına doğru yayınlanacağı düşünülüyor.

Peaky Blinders 5. Sezon Özeti

Dijital platformda seyircilerle buluşan dizinin 5. sezonu toplamda 6 bölümden oluştu. İşte geçen sezonun özeti:

ABD’dan katılan zararlı haber sebebiyle Shelby ailesi, acilen yönetim kurulu bir araya gelir. Ada bir sır saklar. Geçmişlerinden biri, bir gazeteci olarak Tommy ile yüzleşir.

İsimsiz mesajlar ürkütücü bir hal alır. Michael’ın sadakati sorgulanır. Tommy, Oswald Mosley’den bir teklif alır.

Aberama intikam almak için Glasgow’a gider. Tommy, kendisini tehdit eden Mosley’e oyun oynamaya karar verir. Linda’yı aramaya koyulan Arthur kendini kaybeder.

Tommy ateşkes duyuru eder ve Jimmy McCaven ile görüşür. Karlı bir iş fırsatı ortaya çıkar. Aberama’dan öcü ertelemesi ve aşkı ön plana alması istenir.

Ben Younger, Tommy’nin öteki gruplarla ilgili aldığı bilgilerini üstlerine aktardığında beklenmedik neticelerle karşı karşıya kalır. Tommy, akıl hastanesinde olan birisini ziyarete gider.

Michael, bir aile toplantısında makul bir teklifte bulunur. Köstebeğin kim olduğu belirlenir. Tommy, Mosley’i alt etme planında eski bir düşmandan yardım etmesini ister.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu