Magazin

Ramo dizisi Sibel karakteri diziden ayrılıyor mu?

ATV kanalında gösterime giren Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı “Halime Sultan” karakteriyle ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Esra Bilgiç, kısa sürede geniş bir fanatik kitlesine ulaştı. Güzel ve yetenekli oyuncu, şimdilerde ise Murat Yıldırım ile Ramo dizisinde başrolleri paylaşıyor.

“RAMO’DAN AYRILDI” İDDİALARINI YALANLADI

Fanatikleri tarafınca oynadığı projelerdeki performansı ile beğeni toplamaya devam eden ve ünü ülke sınırlarını aşan başarı göstermiş oyuncu, Ramo dizisinden ayrılacağına ilişkin çıkan iddialara cevap verdi. Güzel ve yetenekli oyuncu Bilgiç, sosyal medya hesabından “Dostlar Ramo’dan ayrılmıyorum. Sevgiler.” notunu düşmüş olduğu paylaşımında fanatiklerine müjdeli haberi vererek rahat bir nefes aldırdı.

ESRA BİLGİÇ KİMDİR?

14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da gözlerini açan Esra Bilgiç, ilkin Hacettepe Üniversitesi’nde Arkeoloji okudu, sonrasında Bilkent’in Internasyonal İlişkiler Kısmı’ne başladı. Oyunculuk kariyerindeki ilk görevi TRT1 kanalında gösterime giren, başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Hülya Darcan, Hande Subaşı benzer biçimde adların oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisidir. Burada Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun karakterine hayat vermiştir. Kanal D kanalında gösterime giren ve yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaristliğini ise Melis Civelek’in değindiği Bir Ümit Yeter adlı projede Derya rolünü canlandıran 25 yaşındaki Bilgiç, 1.77 metre uzunlukta, 50 kilo ve Terazi burcudur.

Esra Bilgiç’in oynadığı diziler:

Ramo -2019

Bir Ümit Yeter (Derya) – 2018

Diriliş Ertuğrul (Halime Hatun) – 2017

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu