Televizyon

Kızılcık Şerbeti 46.bölüm de ne olacak? 46. bölüm fragmanı yayında!

Show TV’nin büyük ilgi gören dizisi Kızılcık Şerbeti, dün akşam ekranlara gelen bölümüyle seyircileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Abdullah’ın ve Fatih’in hikayesinin yanı sıra, Nursema’nın gizli aşkı da gün yüzüne çıktı. Umut ve Kıvılcım karakterleri ise bu duruma şok olacak! Kızılcık Şerbeti’nin heyecan dolu yeni bölüm fragmanı da izleyicilerle buluştu.

Show TV’nin popüler dizi serisi olan Kızılcık Şerbeti, son bölümüyle bir kez daha izleyicilerin kalbini kazanmayı başardı. Ceren Karakoç, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman ve Sibel Taşçıoğlu gibi başarılı oyuncuların başını çektiği dizi kalabalık bir izleyici kitlesi tarafından coşkuyla izleniyor. Son bölümün yüksek enerjisi ve dramatik gelişmelerle izleyicilerin merak ve heyecanını kabartarak, izleyenleri televizyon karşısına adeta bağladı.

Beklentiler içerisinde olan dizi hayranları, yeni bölümde neler olacağını sabırsızlıkla beklerken, Kızılcık Şerbeti ekibi yeni bölüm fragmanını paylaştı. Bu yeni bölüm promosunda Nursema’nın aşkının kim olduğu konusundaki gizem de çözülüyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanında, Pembe’nin Alev’e yönelik olan öfkesi tansiyonu yükseltiyor. Pembe, Alev’i hedef alarak iftira atıyor ve sonunda Alev’in tutuklanmasına yol açıyor. Peki, durumla nasıl başa çıkacak Bakım Abdullah?

Ayrıca, Ertuğrul’un teklifini kabul eden Kıvılcım, bu kararından duyduğu pişmanlığa boyun eğerken Ömer’in yeni sevgilisi Görkem sahneye giriyor. Kıvılcım, bu kararından dönme ihtimali üzerine mi düşünüyor?

Ve finalde, Ertuğrul, Umut’la ilişkisi dalgalanan Nursema’ya olan hislerini itiraf ediyor. Bu durum, Umut ve Nursema’nın boşanmasına sebep olacak mı?

İşte Kızılcık Şerbeti’nin merakla beklenen 46. bölüm fragmanı…

Kızılcık Şerbeti 46. Bölüm 1. Fragman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu