Televizyon

Şahmeran dizisi başlangıç tarihi ve hangi kanalda başlayacak?

Tv ekranlarına geleceği konuşulan Şahmeran dizisi çekimleri başladı. Başrolünü Demet Akbağ’ın üstleneceği diziye ilişkin oldukça fazla araştırma yapılmaya başladı. İlerleyen aylarda gösterim hayatına başlamaya hazırlanan dizinin konusu, nerde çekilmiş olduğu ve oyuncu ekibi araştırılıyor.

Şahmeran Dizisi Hangi Kanalda ?

Dizi çekimlerinin başlamasıyla gösterim zamanı ile kanalı merak ediliyor. Şahmeran dizisinin daha hangi kanalla anlaşma yapmış olduğu açıklanmadı. Bir süredir çekimleri başlaması beklenen dizinin oyuncu ekibine Evrim Alasya ve Taha Baran Özberk’in katıldığının duyurulmasıyla beraber diziye ilgi artış gösterdi. Kırmızı Oda ile seyircilerle buluşan ve sergilediği performansla gündeme oturan Evrim Alasya ile Taha Baran Özberk’in Şahmeran’a dahil olması sosyal medyada ilgi görmüş oldu.

Şahmeran dizisi ne zaman yayınlanacak?

Yeni sezonda seyircilerle buluşmaya hazırlanan Şahmeran dizisinin çekimleri sürüyor. 1441 Production’un yapımcılığını üstlendiği dizi oyuncu ekibiyle izleyicilerin ilgisini çekerken, hangi kanalda yayınlanacağı merak ediliyor. Kası ayının başlangıcında gösterim hayatına başlaması beklenen Şahmeran’ın senaristliği Erkan Birgören tarafınca kaleme alınırken, yönetmenliğini Hilal Saral üstüne alıyor.

Şahmeran dizisi nerde çekilecek?

Şahmeran dizisinin konusu daha açıklanmazken, çekimlerin İstanbul Beykoz’da yapılacağı öğrenildi. İstanbullu Gelin dizisinin çekimlerinin yapıldığı konakta geçeceği malum diziye ilişkin yeni ayrıntılar araştırılıyor.

Şahmeran dizisi oyuncu kadrosunda kim var?

Sevilen dizinin en fazla ilgi çeken noktalarından birisi oyuncu ekibi olmaktadır. Meşhur adları bir araya getirecek diziye Evrim Alasya ile Taha Baran Özberk’in dahil olması seyircileri heyecanlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu