Televizyon

Sakla Beni Ne Zaman Bitiyor? Kaç Sezon Sürecek?

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Sakla Beni dizisi ilk üç bölümde düşük reytingler almasına rağmen 4, 5 ve 6. bölümlerde 5 ve üzeri reyting almaya başardı. Bu durum, Sakla Beni dizisinin oyuncuları, yayın haklarının sahibi Star TV ve yapımcısı OGM Pictures tarafından olumlu bir şekilde karşılandı. Şu anda dizinin devam edip etmeyeceği reytinglere bağlı olarak belirlenecek.

Dizi, Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek ve Baran Bölükbaşı’nın başrollerini paylaştığı Star TV için 15 bölümlük bir sözleşmeyle ekranlarda olmaya devam edecek. Eğer dizinin reytingleri 5 ve üzeri seviyelerde devam ederse, 2024 haziran ayına kadar yayınlanmaya devam edecektir.

Şu anda, dizi için 2. sezon onayı almak veya 15. bölümden sonrası için çalışmalar yapmak için herhangi bir çalışma yapılmıyor. Ancak dizinin devam edebilmesi için yapım ekibi çalışmalarını sürdürüyor. Dizi için uzun soluklu bir dönem olmayacağı öngörülüyor ve 1. sezon sonunda 2. sezon onayı almasının olası olmadığı düşünülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu