Televizyon

Sefirin Kızı dizisindeki Sahra karakteri kimdir?

STAR TV kanalının beğenilen dizisi Sefirin Kızı’na yeni katılan ve Akın’ın üvey kardeşi olan Sahra karakteri sevenleri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Oldukça fazla Sefirin Kızı hayranı Sahra karakterini ve karaktere canlandıracak olan Deniz Işın’ı araştırmaya başladı. Diziye hem Akın’ın üvey kardeşi olarak hem de Sancar’ın doktoru olarak katılan Sahra geçtiğimiz günlerde en açıklama bekleyen dizi oyuncularından bir tanesi haline geldi. Bununla beraber Sahra karakterine canlandıracak olan Deniz Işın’da aynı şekilde en açıklama bekleyen oyuncular içinde yerini aldı.

Sefirin Kızı Sahra karakteri

Diziye yeni katılan Sahra karakteri 27. Bölüm itibari ile Sefirin Kızı’nda oynamış almaya başlamış olacak. Güzel ve yetenekli oyuncu Deniz Işın’ın canlandıracağı Sahra karakteri diziye Sancar’ın hususi doktoru olarak katılacak.

Sefirin Kızı Deniz Işın kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde yeni katılan ve hem oyunculuğu hem de güzelliği ile dikkat çeken Deniz Işın 28 Mayısıs 1992 İzmir doğumludur. 1.69 santimetre uzunluğunda olan Işın, 54 kilogram ve mavi gözlüdür. İkizler burcu olan güzel ve yetenekli oyuncu Ege Üniversitesi Kimya kısmı mezun olmuştur. Yüksek Lisansta açıklayan genç oyuncu eğitimini Araç-gereç Bilimi ve Mühendisliği üstüne yapmıştır.İstanbul ve İzmir’de 3 yıl süre ile oyunculuk eğitimi alarak değişik kurum ve kurluşlarda oyunculuk açıklayan güzel ve yetenekli oyuncu önceden sonrasında yan rollerde dizilerde boy göstermeye adım atmıştır. Güzelliği ve oyunculuğu ile kısa sürede dikkatleri üstünde toplayan Deniz Işın Sefirin Kızı dizisinde Sahra karakteri olarak iştirak etmiştir.

Deniz Işın görev aldığı diziler

2019 – Her Yerde Sen (Merve Mutlu)

2020 – İyi Günde Fena Günde (Seda)

2020 – Sefirin Kızı (Sahra)

Deniz Işın sosyal medya hesabı

Sosyal medya hesabı olan Instagram’ı etkin şekilde kullanan Deniz Işın’ın hesabında 419 gönderisi bulunmaktadır. Bununla beraber 449 bini aşkın takip edeni olan genç ve güzel ve yetenekli oyuncu devamlı yeni paylaşım ve storie atmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu