Televizyon

Seksenler dizisi Sibel karakteri gerçekte kimdir?

Hafta için her gün TRT 1 kanalında seyircilerle buluşan Seksenler adlı diziye  Sibel karakteri olarak Cansın Özyosun da katıldı. Cansın Özyosun Seksenler dizisinde, Pastacı olan Sami karakterinin evlenme niyetinde olduğu ve bu sebepten çok heyecanlanmış olduğu güzel bir bayan olan Sibel karakterine canlandıracak.

“Yuvaya döndüm!”

En Son Babalar Duyar adlı diziyle oyunculuk kariyerini başlatan Özyosun, “Seksenler dizisinde yer almak benim için oldukça anlamlı. Kendimi yuvaya dönmüş şeklinde hissediyorum. Oynadığım ilk dizi de aynı Seksenler dizisi şeklinde Birol Itimat imzalıydı. İzleyenlerin yüreğine dokunan bu projede yer alacağım için oldukça mutluyum” ifadelerinde bulunmuş oldu.

Cansın Özyosun kim?

18 Temmuz 1976 İstanbul doğumlu olan oyuncu, 1999 ile 2000 yılları aralığında MMC TV’de talep hattı adlı programı hazırlayıp sunmuş olduğu ve ajansta Abdullah Oğuz ile organizasyon yapmış olduğu süre TV dizilerinden teklifler aldı. İlk dizi deneyimini 1997’de yaşayan Özyosun, 2002’de En Son Babalar Duyar adlı diziyle ustalaşmış oyunculuğa başladı.

Aldığı oyunculuk derslerinin peşinden tiyatroya da yönelen Özyosun, ilerleyen yıllarda birçok projede yer aldı.

Cansın Özyosun oynadığı projeler

Ufak Ağa

Görüş Günü Hanımefendileri

Hayatımın Görevi

Yer Gök Aşk

Kılıç Günü

Melekler Korusun

Genco

Gümüş

Daha Neler

Kadın Her Zaman Haklıdır

Kapıları Açmak

Çocuklar Duymasın

En Son Babalar Duyar

Bücür Cadı

Eltiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu