Televizyon

Selena dizisi Zülfikar karakteri kimdir?

Sürecinin en fazla izlenen dizilerinden birisi olan Selena’da Zülfikar karakterine canlandıracak olan Ümit Erdim’in kim olduğu bilgi edinilmeye başlandı. Bir devrin büyük sükse açıklayan yapımlarından olan Selena dizisinin oyuncuları ve konusunun bilgi edinilmeye başlandığı şu günlerde en açıklama bekleyen karakterlerden bir tanesi Zülfikar oldu. Selin, Leyla ve Nazlı’nın yaşamış olduğu evin güvenliği olan Zülfikar’a canlandıracak olan oyuncu ise Umut Erdim’dir.

Döneminde Selena dizisi ün kazanan ama son dönemlerde verdiği kilolar ile gündeme katılan Umut Erdim sevenleri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Verdiği kilolar sonrasında oldukça değişen ve tanınmayacak hale katılan Umut Erdim oldukça fazla kişiyi şaşırtmaya devam ediyor.

Selena Zülfikar kimdir? Ümit Erdim kimdir?

15 Haziran 1985 senesinde Kocaeli’nde doğan Ümit Erdim, İzmit Atılım Anadolu Lisesi mezun olmuştur. 1998 – 2003 yılları aralığında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Tiyatrolarında görevler almaya başlamış olan Erdim o yıllarda kendisi benzer biçimde oyuncu Caner Özyurtlu ile beraber İstanbul’a geldi. Moda’da bir ajansa katılan Erdim ve Özyurtlu ikilisi kariyerlerine ilk adımı attı. İlk olarak Bu şekilde mi Olacak dizisinde destek oyuncu olan Erdim önceden sonrasında Hayat bilgisi, Gönül ve Selena dizilerinde oynamış aldı.

Can Dostum yarışmasına köpeği ile katılan Erdim yarışmada birinci olmuştur. Mike adlı köpeği ile yarışmalara katılan Erdim’in bununla beraber İstanbul’da bir Restoranı vardır. 2015 senesinde başlamış olan ve 3 dönem devam eden Benzemez Kimse Sana programında da jüri üyeliği yapmıştır.

Selena dizisi oyuncu kadrosu

Selena

Sinem Kobal

Selin Aykar

Cansu Demirci

Leyla Aykar

Gizem Güven

Nazlı Aykar

Dilara Kurtulmuş

Hades

Sinan Çalışkanoğlu

Ekrem Aykar

Hakan Altıner

Aslı Aykar

Selda Özbek

Kıvılcım Aykar

Hazal Şenel

Ozan Peçenek

Serkan Şenalp

Zülfikar Yıldız

Ümit Erdim

Kader Yıldız

Ilgın Angın

Burak Kocataş

Gökhan Keser

Müstesna Yıldız

Parla Şenol

Erdem Karluk

Cenk Gürpınar

Onur Demirol

Dilara

Hazal Kadak

İremsu

Sevcan Akan

Yüce Honos

Kayhan Yıldızoğlu

Fitnat Korkmaz

Zuhal Topal

Afrodit

Ebru Karanfilci

Behlül Turak

Cüneyt Vural

Demeter

Elif Burgaz

Aydemir Kozatak

Burçin Üçüncüoğlu

Teber

Ahmet Baki Kurtulmuş

Düşes Almula

Zeynep Gülmez

Esra Sürmeli Yıldız

Deniz Özdesürmeli

Koray Kegen

Kerem Poyraz Kayaalp

Atacan Baybars

Kerem Kobal

Mualla Sürmeli

Funda Cansever

Sinan Sürmeli

Vahdet Çakar

Sanayi Gül

Bülent Seyran

Ceren Soylu

Zeynep Aktuğ

Battal Gazi

Yılmaz Köksal

Emre Tonyukuk

Merdin Deniz

Cüneyt Alpago

Ceyhun Yılmaz

Kedi Kız

Yasemin Hadivent

Müstakil Karadut

Atilla Pakdemir

Robin Hood

Cem Kılıç

Helena

Ayşen inci

Sermet Kangar

Hayrullah Evrenöz

Kuzey

Selçuk Yapar

Tamara

Sinem Kobal

Gülçin Aykar

Ayça Abana

Gökhan Aykar

Kayra Şenocak

Konuk oyuncu

Tan Sağtürk

Konuk oyuncu

Yonca Evcimik

Konuk oyuncu

Gökhan Özen

Konuk oyuncu

İsmail YK

Pandora

Defne Joy Foster

Hades(ikincisi)

Cenk Tunalı

Selena dizisi konusu nedir?

Dünyadan oldukça uzak olan Ütopya gezegeninde iyilik ve kötülük devamlı birbiri ile savaş etmektedir. Selana iyiliğin temsilcisi ve insanları iyi şeyler halletmeye iten bir kişiyken Hades ise insanların fenalık yapmalarını elde eden bir kişidir. İyilik ve fenalık haftalık olarak galiplerin açıklanmış olduğu ve kazanan ödül verilen bir yarışma ile devam ederken yedi gün Hades kazanmıştır. Ödül olarak ise Selena’nın bir kalem içine koyularak dünya denen gezegene gönderilmesine karar verilmiştir.

Kalem dünyada Selin, Leyla ve Nazlı Aykar’ın yaşadıkları evin bahçesine düşer. Selena’nın kalemin içinden çıkabilmesi için Selin, Leyla ve Nazlı’nın el ele tutuşarak üç kez Selena demeleri yeterlidir. Ama kızlar kalemin bilincinde değildir. Kalemi kızların anası Gülçin Aykar bulur. Selena Gülçin’den yardım ister. Bu esnada babaları Gökhan gelir ve Selena’ya yardım etmek için kızlarının okuluna gitmek için yola çıkmaya karar verirler. Bunu öğrenen Hades ise onları engellemeye çalışır. Hades yapmış olduğu büyü sonrasında Gülçin ve Gökhan Aykar kaza yaparak yaşamını kaybeder. Durumlar ise bundan sonrasında gelişmeye adım atar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu