Televizyon

Sen Çal Kapımı dizisi Balca karakterini kim canlandırıyor?

Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncu ekibine yeni adlar dahil olmaya devam ediyor. Sevilen dizinin gösterim gününün değişmesinden sonrasında izlenme sayısı artarak final yapma korkusunu taşımadan yoluna devam etmektedir.

Dizi öyküsünü güçlendirmek adına yeni adları dahil etmeye devam ediyor. Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde Balca karakteriyle İlayda çevik dahil oldu. Sevilen dizinin oyuncu ekibine başka yeni isimlerinde dahil edileceği düşünülüyor.

Sen Çal Kapımı Balca Kimdir?

Balca karakteri Serkan ve Eda’nın yanlarında yer alacaktır. Çok güzel ve çekici birisidir. Balca Serkan’ın dikkatini çekip çekemeyeceği heyecanla beklenmektedir.

Sen Çal Kapımı Balca’nın Amacı ne?

Balca, Serkan’a âşık olacaktır. Balca’nın amacı Eda ile Serkan’ı ayırarak Serkan’la beraber olmaktır.

İlayda Çevik Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde berrak rolüyle ve önceden sonrasında Gel Dese Aşk dizisinde tanınan İlayda Çevik, 2021 yılına Sen Çal Kapımı dizisi ile girecek. İlayda Çevik 22 Aralık 1994 tarihinde Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. İlayda Çevik, Burhaniye Belediye Tiyatrosu’nda çocuk oyuncu olarak oyunculuğa başladı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro dersi aldı. Yeditepe Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi alan İlayda Çevik, Karagül dizisiyle ilk kez dizi deneyimini kazanmıştır. Önceden sonrasında İsimsizler dizisinde Yıldız rolünü canlandıran İlayda Çevik, 2015 yılında yapılmış Kızım filmiyle de ilk beyazperde deneyimini kazanmıştır.

İlayda Çevik’in Sevgilisi Kim?

İlayda Çevik kendisi şeklinde oyuncu olan Alican Albayrak ile birliktedir.

İlayda Çevik Boyu ve Kilosu

İlayda Çevik 1.72 boyundadır ve 55 kgdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu