Televizyon

Sen Çal Kapımı Efe Akman karakteri kimdir

Ekranlara FOX Tv aracılığı ile katılan Sen Çal Kapımı yeni bölümleri hafta içi her Çarşamba saat 20.00’ da yayınlanmaktadır. Beğenilen projede Efe Akman adlı karakteri canlandırmak için Ali Ersan Duru oyuncu ekibine dahil oldu.

Efe Akman’ ın Hikayedeki Yeri Nedir:

Serkan ile Eda içinde başlangıçta düzmece olarak süregelen ilişki gel süre git süre sonrasında bir aşk hikayesine dönüşür. Serkan’ ın babasının eskiden Eda’ nın ailesinin ölümüne sebep olduğu gerçeğinin seneler sonrasında ortaya çıkması üstüne Serkan ile Eda’ nın ilişkisinin ne hale geleceği bilinmemektedir fakat dizinin 13. Bölümünde ortaya çıkacak olan Efe Akman yurt dışından Türkiye’ ye katılan ve Peyzaj mimarı olarak malum bir karakter olarak diziye gelecek. Oyuncunun hikayeye olacak etkilerini ise önümüzdeki bölümlerde göreceğiz.

Ali Ersan Duru:

1984 senesinde Eylül ayının 19’ unda dünyaya Ankara’ da gözlerini açmıştır. Eğitim hayatında lise periyodunun bitimine kadar Ankara’ da kalan Ali Ersan Duru üniversite eğitimini Osman Gazi Üniversitesinde Maliye Bölümünde almıştır. Üniversite yıllarında ise üniversitesinin tiyatro topluluğuna katılır. Kendisini geliştirmek için ise Diksiyon ve Fonetik eğitimi alır. Oyuncunun ilk ekran deneyimi ise TRT 1 ekranlarına katılan Başrolde Aşk adlı dizi ile olmuştur, önceden sonrasında Çanakkale 1915 adlı filmimizde performans sergilemiş ve Yağmurdan Kaçarken ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerde de karakter oynarken Lale Devrinde de küçük bir rol ile karşımıza gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu