Televizyon

Sen Çal Kapımı Efe karakteri kimdir?

Fox TV kanalında gösterime giren Sen Çal Kapımı dizisinde yeni bir isim ekibe katıldı. Diziye Efe Akman karakteriyle dahil olan oyuncu Ali Ersan Duru izleyicilerin dikkatini çekti. İzleyiciler başarılı oyuncunun yaşamını araştırmaya başladı.

19 Eylül 1984 senesinde Ankara’da gözlerini açan oyuncu 190 santimetre’lik uzun boyuyla dikkat çeken oyuncu projede Efe Akman karakterine canlandıracak. Başarılı oyuncu Duru, Osmangazi Üniversitesi Maliye bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Başarılı oyuncu projede mimar Efe Akman karakterine hayat verirken, projede Eda’ya yaklaşmaya çalışacaktır. Efe Akman’ın Eda’ya olan ilgisi Serkan’ı sinirlendirecektir.

Efe Akman karakterini canlandıran oyuncu Ali Ersan Duru, önceden Bugünün Saraylısı, Aşk Zamanı, Şahane Damat dizilerinde yer almıştı. Başarılı oyuncunun oynadığı öteki yapımlar ise şu şekilde;

Bugünün Saraylısı (Fatih Soysal)
Aşk Zamanı (Fikret)
Şahane Damat (Mehmet)
Kalbimin Sultanı (2. Mahmud)
Diriliş Ertuğrul (Beybolat Bey)
Sen Anlat Karadeniz (Ferhat Kılıç)

Sen Çal Kapımı Efe Akman Kimdir?

Ali Ersan Duru’nun canlandırdığı mimar Efe Akman, işinde başarı göstermiş biri olarak öne çıkarken, Serkan Bolat’ın rakibi olarak şirkete ortak olacak. Sevilen dizinin geçen bölümünde Eda İtalya’ya gitmek istemiş ama Serkan engel olarak Eda’ya aşkını itiraf etmişti. Eda ise uzun süredir Serkan’da beklediği bu itirafı duyduktan sonrasında gitmekten vazgeçmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu