Televizyon

Şeref Sözü dizisi Mustafa karakteri oynayan çocuk oyuncu Kimdir?

Şeref Sözü Mustafa Kimdir?

Şeref Sözü dizisinde Mustafa, Yasemin ile Cihan Adabeyli’nin zihinsel engeli bulunduğunu düşündükleri evlatlarıdır. Daha 5 yaşlarında olan Mustafa öğrenme konusunda geride olduğundan ebeveyni ve etraftaki diğer kişiler çocuk hakkında zihinsel engeli bulunduğunu ve yetersiz olarak görmektedir.

Mustafa’nın aslına bakarsak hiçbir sıhhat problemi yoktur tüm bu sorunlarının temelinde annesinin bozuk psikolojisi yer almıştır. Mustafa’nın sıhhat problemi olduğu düşünüldüğü için aile veliahtı olarak görülmüyor.

İsra adaya adım atmasıyla beraber Yasemin’in uzun süredir beklemiş olduğu düğünü iptal olacaktır ve bu durumdan dolayı kendinden geçerek oğlu Mustafa ile beraber gitmektedir. Hepimiz tarafınca fazla değer verilmeyen Mustafa, babası Cihan için oldukça iyi bir konumdadır.

Projede iki tane Mustafa Adabeyli bulunmaktadır. Birisi Cihan’ın babası öbürü ise zihinsel engeli olduğu kabul edilen erkek evladıdır. Cihan oğluna babasının adını vermiştir.

Yıldırım Özcan

Çocuk oyuncularımızdan birisi olan Yıldırım Özcan öncelerinde modellik yapmış olsa da henüz önceleri bir projede yer almamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu