Televizyon

Şeref Sözü Dizisi Oyuncusu Şükran kimdir? Gerçek adı nedir?

Şeref Sözü Dizisi Oyuncusu Şükran kimdir? Gerçek adı nedir?  SHOW TV ekranlarının yeni sezonun iddialı dizilerinden bir tanesi olan Şeref Sözü dizisi oyuncuları merak edilmeye devam ediyor. Dizide son zamanlarda dört gözle beklenen karakter ise Şükran Adabeyli’yi canlandıran Hülya Şen oldu.

Hülya Şen kimdir?

29 Şubat 1968 tarihinde Balıkesir’in Edremit ilçesinde dünyaya gelen usta oyuncu çocukluk yıllarını İzmir’de geçirmiştir. Oyunculuğa çocuk yaşından beri meraklı olan Şen daha ilköğretim yıllarında tiyatroya başladı.

İlk olarak oyunculuğa Moliere’nin Kibarlık Budalası oyununda ki Fransızca öğretmeni ile süregelen Şen daha sonrasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazanmıştır.

Daha üniversite 2. Derslik öğrencisiyken okulundan almış olduğu hususi izinle Tekin Akmansoy yapımında vazife alan Hülya Şen daha sonrasında tiyatro, dizi ve filmlerde boy gösterdi.

Vefasız, Aşk Beklemez, Sakın Ölme, Komik Bir Aşk Hikayesi filmlerinde de vazife alan usta oyuncu bugüne dek sayısız projede vazife almıştır.

1 kızı olan Hülya Şen Beşiktaşlı olması ile bilinen bir oyuncudur. Sosyal medya hesabını etken olarak kullanmaktadır. Şuan da hesabında 24.700 takip edeni bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu