Magazin

Seren Serengil eşi kim?

Son dönemde sıhhat sorunları yaşayan ve geçirdiği bağırsak ameliyatından sonrasında 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil’den sürpriz bir haber geldi.

YAKIN ARKADAŞIYLA EVLENİYOR

Serengil, yakın arkadaşı Mustafa Rahman Tohma’nın evlilik teklifine ‘evet’ yanıtını verdi. Meşhur sunucu, zor günlerinde kendisini yalnız bırakmayan sevgilisinin evlilik teklifini sosyal medya hesabından, ‘evet dedim’ mesajıyla duyurdu.

“ELİ ELİME DEĞMEDEN EVET DEDİM”

Instagram’dan mutlu haberi duyuran Serengil, “İlk kere ezber bozdum. Sevgili olmadan, eli elime bile değmeden evlenme teklifine evet dedim. Anlayışı seçeceksin, aşk sonradan da gelir fakat aşkı doğru seçemediğinde hem aşktan hem huzurdan oluyorsun. Bana artık refah anlayış iyi niyet arkadaşlık lazım. Aşkta gelirse başımın üstünde yeri olsun. Bu sefer ezber bozdum en yakın arkadaşıma evet dedim” ifadelerini kullandı.Serengil’in paylaşımının peşinden Tohma da, “Bir kişide hem aşkı hem de arkadaşlığı bulmak.” mesajını paylaştı.

BEŞİNCİ DEFA EVLENECEK

Seren Serengil ilk evliliğini 2000 senesinde Ozan Kaçmaz ile yapmış ve iki senenin ardında boşanmıştı. Boşandıktan kısa bir süre sonrasında sanatçı Cengiz İmren ile sürpriz bir durumda nikah masasına oturan sanatçının bu birlikteliği de üç yıl sonrasında sona ermişti. Serengil, 2006-2010 yılları aralığında ise Musa Aytun ile evlilik yapmıştı. 8 senenin peşinden ise Yaşar İpek ile evlenmiş ve boşanmaları da olaylı olmuş ve uzun süre gündemden düşmemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu