Magazin

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’ya nispet yaptı

Bir süredir Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile beraber olan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu videoda gene dikkatleri üstüne çekti. Subaşı, başka bir konusunda ise eski eşi Acun Ilıcalı’ya “Benim şefim seninkinden önceden iyi” diyerek göndermede bulunmuş oldu.

Medya patronu Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı Instagram’dan yapmış olduğu paylaşımlarla gene adından söz ettirdi.

“BENİM ŞEFİM SENİNKİNDEN DAHA İYİ”

Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile dans etmiş olduğu bir video paylaştı. Ek olarak Subaşı, geçtiğimiz günlerde “Çağla’dan duygusal anlamda iyi gıda alıyorum” diyen eski eşi Acun Ilıcalı’ya göndermede bulunup, “Benim şefim seninkinden önceden iyi” demesi dikkatlerden kaçmadı.

ŞEYMA, MISIRLI YATIRIMCIYLA BİRLİKTE

Eski eşi Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonrasında DJ Guido Senia ile sevgili olan ama mutluluğu kısa devam eden Şeyma Subaşı, bir süredir Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile beraber.

ACUN’A NİSPET YAPTI

Öbür taraftan Şeyma Subaşı’nın, Acun Ilıcalı’nın dün sevgilisi Çağla Altunkaya’ya ilanı aşk etmesinin peşinden bugün sevgilisiyle ilk fotoğrafını paylaşması gözlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu