Televizyon

Show TV Arıza dizisi oyuncuları karakterleri kimler ?

Show TV Arıza dizisi oyuncuları karakterleri kimler ? Show TV ekranlarında bu sezon başlaması planlanan, Q3 Medya’nın hazırladığı Arıza dizisinin çekimleri başladı. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı dizi, sezona damgasını vuracak gibi gözüküyor.

Arıza dizisi konusu

Show TV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Arıza dizisinin zengin oyuncu kadrosu konusuna da büyük ilgi gösterilmesini sağladı. Dizinin konusuna bakıldığında, ailesine fazlaca düşkün ve aynı zamanda dürüst bir adam olan Ali Rıza’nın hayatı, şans eseri arabasına binen Halide’yi kurtardıktan sonra değişecektir. Ali Rıza bir kahramanlık yaparak Halide’nin kaderine büyük etki eder. Ancak zamanla Halide’nin geçmişiyle alakalı olarak öğrendiği gerçekler onda şok etkisi yaratacaktır. Şans eseri bir araya gelen Halide ve Ali Rıza hayatlarının kalanında birlikte olacaklarından habersizlerdir.

Arıza’dan ilk fotoğraflar geldi!

İstanbul’da çekimleri gerçekleştirilen Arıza dizisinden ilk fotoğraflar basında yer aldı. Son olarak Söz dizisindeki performansıyla kendine hayran bırakan Tolga Sarıtaş ve yine Show TV’de yayınlanan Zemheri dizisinde rol alan Ayça Ayşin Turan’ı izleyiciler şimdiden çok sevdi. İkiliyi çok yakıştıran izleyiciler, dizinin yeni sezonda büyük ses getireceğini intenet sitelerinde paylaştılar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu