Televizyon

Show TV dizisi Akrep oyuncuları kimlerdir?

Show TV kanalında yayınlanmaya hazırlanan Akrep dizisi sevenler tarafınca izlgiyle umut ediliyor. Oyuncu kadrosunda Evrim Alasya, Demet Akbağ, Yusuf Çim, Bekir Aksoy, Müge Su Şahin, Taha Baran Özbek ve Esila Umut şeklinde adların oynadığı dizi kısa sürede çekimlere başlamış olacak.

Akrep Dizisi Oyuncu Ekibi

Demet Akbağ – Perihan
Yusuf Çim – Aras
Bekir Aksoy – Fikret
Evrim Alasya – Ferda
Müge Su Şahin – Merve
Esila Ümit – İpek
Taha Baran Özbek
Pelin Uluksar

Demet Akbağ

1959’de Denizli’de doğan Akbağ, İstanbul’da tiyatro eğitimi almıştır. Vizontele ve Eyvah Eyvah yapımları ile beğenilen Demet Akbağ oldukca fazla yapımda rol almıştır.

Bekir Aksoy

1969’da Ankara’da doğan Aksoy, Mimar Sinan Üniversitesi’Nde oyunculuk öğrenim görmüştür. Doktorlar, Yahşi Albeni, Türk Malı şeklinde dizilerde rol almıştır.

Yusuf Çim

1991 senesinde İstanbul’da doğan Yusuf Çim, Ezra, Çilek Kokusu, Hanım Köylü, Servet şeklinde dizilerde rol almıştır.

Evrim Alasya

1979 senesinde İzmir’de doğan Evrim Alasya, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tiyatro öğrenim görmüştür. Güneşin Kızları, Koca Koca Yalanlar, Gönülçelen, Vicdan ve Benim Adım Gültepe dizilerinde oynamıştır.

Esila Ümit

2001 senesinde Antalya’da gözlerini açan Esila Ümit, Küçücük Cinayetler ve Sevdam Alabora dizilerinde rol almıştır.

Müge Su Şahin

2001 senesinde Ankara’da doğan Şahin, ilk olarak bizim Öykü dizisinde yer almıştır. Muzi karakteri ile akıllara kazınan oyuncu Akrep dizisinde Merve karakterine hayat verecektir.

Taha Baran Özbek

1988’de İstanbul’da doğan Özbek, ilk olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde oynamıştır. Ek olarak Bizim Öykü ve Dip yapımlarında da rol almıştır.

Pelin Uluksar

1994’te İstanbul’da doğan Pelin Uluksar Yeditepe Tiyatro mezun olmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Uluksar No 309 ve Vuslat dizilerinde rol almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu