Show TV dizisi Alev Alev Cemre karakteri kimdir?

Alev Alev Cemre Karakteri

Yakında Show TV ekranında gösterim hayatına başlamış olacak olan dizinin tanıtım videoları yayınlanmış ve Show TV ekranlarında gösterilmeye devam edecek. Sizlerle beraber yeni tanıtım videoları izlemeye ve dizi hakkında daha çok informasyon edinmeye devam edeceğiz. Dizide büyük ilgi gören karakterlerden biri de Cemre karakteri. Cemre karakteri kızını oldukca seven bir bayan, kocasından sertlik görmüş ve kızıyla beraber kaçmak istemektedir.

Alev Alev Cemre Kimdir?

Dizide büyük ilgi gören karakterlerden biri de Cemre karakteridir. Başrol oyuncuları içinde hem kişilik özellikleri hem de oyunculuğu ile dikkat çeken Demet Evgar bulunuyor. Şimdi Alev Alev’de Cemre karakterini canlandıran oldukça başarı göstermiş oyuncularımızdan birisi olan Demet Evgar’ın kim olduğuna bakalım.

Demet Evgar Kimdir?

Demet Evgar, 19 Mayısıs 1980’de Manisa ilimizde hayata merhaba dedi. 17 yaşlarında oyunculuğa başladı. 1,62 boyu ve 53 kilogram’dır. İstanbul Üniversitesi Ulusal Müzik Konservatuarı Tiyatro Kısmı’nden mezun oldu. Birçok dizi, film ve oyunda rol aldı. Ek olarak tiyatroda sahne alırken birçok yapıt de yazdı. İlk tv deneyimi 2000 senesinde “Yedi Numara” dizisiyle kazanmıştır.

Demet Evgar’ın Rol Almış olduğu Diziler

2020 – Alev Alev (Cemre)

2018 – Avlu (Deniz)

2009 – Bir Hanım Bir Adam

2006 – Erkekler Ağlamaz

2005 – Emret Komutanım

2004 – Tüm Çocuklarım

2003 – Çınaraltı

2003 – Yuvam Yıkılmasın

2002 – Aslı İle Kerem

2002 – Tatlı Yaşam

2001 – Tatlı Yaşam (Defne)

2000 – Yedi Numara

Demet Evgar’ın Sosyal Medya Hesabı

Demet Evgar, resmi Instagram hesabını etken olarak kullanan güzel oyuncularımızdan biridir. Güzelliği ve performans becerileri birçok insanoğlunun ilgisini başarıyla çekmiştir. Demet Evgar’ın resmi Instagram sayfasında ortalama 1.966 gönderi ve 1,2 milyondan fazla takip edeni var. Demet Evgar’ın resmi Instagram sayfası kullanıcı adı: @temedragve

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir