Televizyon

Show TV dizisi Alevlerin Ardında Komiser Taner karakteri kimdir?

Yeni sezonda ekranlara gelmesine kati gözü ile bakılan ve Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Alevlerin Peşinden dizisinin oyuncu ekibi belli olmaya devam ediyor. Beğenilen dizinin en önemli görülen oyuncularından birisi olan Komiser Taner için oluşturulan seçmeleri kazanan isim ise Fatih Çetintaş oldu. Yeni sezonun başlangıcı olan Eylül ayında SHOW TV televizyonunda seyircilerle buluşacak projede Komiser Taner doğrusu Fatih Çetintaş sevenleri tarafınca bilgi edinilmeye devam ediyor.

Fatih Çetintaş kimdir?

Neredeyse 20 yaşlarında olan genç tiyatrocu Çetintaş’ın oynamış alacağı ilk yapım Alevlerin Peşinden dizisi olacak. Salt Talent ajansa kayıtlı olan Çetintaş’ın Alevlerin Peşinden dizisinde göstereceği performans geleceğini belirleyecek özellikte olacak.

Alevlerin Ardında hangi kanalda saat kaçta?

SHOW TV ekranlarında yer alan dizide canlandıracağı Komiser Taner eğitimleri için polislik ve alev ateş tabanca kullanım eğitimi alan Çetintaş dizinin kim bilir en önemli karakterini canlandıracak.

Show TV dizisi Alevlerin Ardında Komiser Taner karakteri kimdir?

Polis akademisinden yeni mezun olan Komiser Taner destek komiserliğe atanmıştır. Yakışıklılığı ile dikkatleri hep üzerine çeken ve çok fazla kadın tarafınca beğenilen Taner meslek aşkı sebebi ile kimseyi hayatında istememektedir. Yardımcısı olduğu Kemal Komiserin hayatında kimse yoktur ve mesleğinin zorluğu sebebi ile asla hiç kimseye aşık değildir. Fakat uzun süre üstünde uğraştığı vakada suçluya aşık olan Komiser Kemal mesleğinden aşkı için vazgeçerek yerini Taner’e bırakacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu