Televizyon

Show TV dizisi Alevlerin Ardından Ali karakteri gerçekte kimdir?

Alevlerin Ardından dizisi Ali karakterine can verecek isim Toprak Can Adıgüzel oldu. Adıgüzel, projede Çiçek karakterine can veren verecek Hazar Ergüçlü ile partner olacak. Netflix Fransuz Le Bazaar De La Charite dizisi uyarlaması olarak yayınlanacak projede İstanbul’un en ünü kadınlarının katılmış olduğu yardım kermesi esnasında yaşanmış olan otel yangını anlatılacak.

Alevlerin Ardından dizi konusu

Çıkan yangın sonucunda 150 kadın yaşamını yitirmiş ve hayatta kalmayı başaran kadınlarsa hayatına bambaşka bir noktadan tekrardan başlamış olacak.

Show TV dizisi Alevlerin Ardından Ali karakteri gerçekte kimdir?

Projede Ali’nin partneri olacak Çiçek karakteri otelde bulunan ve yangından ağır yarayla kurtulan bir kız olacak. Söz konusu yara Çiçek’in yaşamını baştan aşağı değiştirirken, Ali için de büyük bir imtihan olacak.

Alevlerin Ardından Ali kimdir?

Alevlerin Ardından dizisinde Ali, 28 – 30 yaşlarında başarılı bir gençtir. Çiçekle ilişki içinde olan Ali, Çiçek’in yangın sonucunda ağır yara alması sonrasında sıkıntılı günler geçirir. Kariyeriyle beraber ilişkisine de ehemmiyet veren Ali, Çiçek’e aşıktır. Ali, yapmış olduğu bir hata sebebiyle Çiçek’in kalbini kırar ve kendini affettirmeye çalışır.

Toprak Can Adıgüzel kimdir?

16 Ocak 1982 İzmir’de gözlerini açan Toprak Can Adıgüzel, İstanbul Aydın Üniversitesi Tiyatro eğitimi almış ve konservatuar mezun olmuştur. Aysa Prodüksiyon oyuncusu Adıgüzel, Kadın dizisi finalinde İsmail karakteriyle büyük bir beğeni kazanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu