Televizyon

Show TV dizisi Arıza kaç bölüm yayınlanacak?

Show TV’nin yeni dizisi Arıza, ilk kısmı ile beraber sevenler tarafınca çok beğenildi. Reyting sonuçlarında MasterChef’in peşinden oldukça izlenen yapım olan dizi, bu sayede uzun soluklu bir proje olacağa benziyor.

Show TV dizisi Arıza kaç bölüm yayınlanacak?

Pazar akşamları sevenleri ile buluşan dizi 4.5 reyting puanı alırken, dizinin hafta içi yayınlanması halinde 6 puan alabileceği konuşuluyor.

Arıza ne zaman final yapacak?

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizi Arıza, alınan reyting sonuçlarının peşinden uzatılacak. Başlangıç olarak 10 bölümlük senaristliği yazılan dizinin izleyenler üzerinde beğenilmesinin peşinden senaristliğinin yazımı devam edecek. İzleyici tarafınca güzel geri dönüşler alan dizinin dönem süresince aralıksız devam etmesi planlanıyor.

Pandemi sürecinin dizinin çekilmesi adına engel oluşturmaması halinde devam edecek olan dizi, 2021 senesinde da seyircilerle buluşacak. Dizi ekibi izleyicinin ilgisinden çok memnun ve bu ilgi için önceden fedakâr çalışıyor.

Arıza kaç sezon yayınlanacak?

Ailesinin ve kardeşinin öcünü almak isteyen Ali Rıza karakterinin dizinin beğenilmesinin peşinden danışma görevlisi olarak çalışmaya girişmesi planlanıyor. Bu şekilde dizinin kısır konusunu uzatmayı hedefleyen içerik ekibi, Ali Rıza’nın öcünü almasından sonrasında da devlete yönelik çalışmaya başlaması hedefleniyor. Bu sayede Halide ile Ali Rıza arasındaki birlikteliğin de uzun soluklu olması amaçlanıyor.

Tolga Sarıtaş’ın oyunculuğuna büyük övgü var

Sevilen dizinin başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş izleyenler tarafınca birçok pozitif eleştiri aldı. Dizideki Ali Rıza karakteri ile bütünleşen Sarıtaş, Haşmet karakteri ile arasındaki husumeti sonlandırmak için savaş veriyor. Projede mafya ile devlet içinde kalan Ali Rıza karakterine canlandıracak olan başarılı oyuncu, sergilediği performans ile sevenler etkilemeyi başardı.

Arıza dizisi reytingleri

20 Eylül 2020 reyting oranı 5.20
27 Eylül 2020 reyting oranı 4.59

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu