Televizyon

Show TV dizisi Arıza ne zaman hangi gün başlayacak?

Show TV kanalında bu dönem başlaması planlanan, Q3 Medya’nın hazırladığı Arıza dizisinin çekimleri başladı. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş’ın oynadığı dizi, sezona damgasını vuracak benzer biçimde gözüküyor.

Show TV dizisi Arıza ne zaman hangi gün başlayacak?

 

Show TV kanalında seyircileri ile buluşan Arıza dizisinin varlıklı oyuncu ekibi konusuna da büyük ilgi gösterilmesini sağlamış oldu. Sevilen dizinin konusuna bakıldığında, ailesine fazlaca düşkün ve hem de dürüst bir adam olan Ali Rıza’nın yaşamı, talih eseri otomobiline binen Halide’yi kurtardıktan sonrasında değişecektir.

Arıza Dizisi Konusu

Ali Rıza bir kahramanlık yaparak Halide’nin kaderine büyük etki eder. Ama zaman içinde Halide’nin geçmişiyle ilgili olarak öğrendiği gerçekler onda şok tesiri yaratacaktır. Talih eseri bir araya katılan Halide ve Ali Rıza hayatlarının kalanında beraber olacaklarından habersizlerdir.

Arıza’dan ilk fotoğraflar geldi!

İstanbul’da çekimleri meydana gelen Arıza dizisinden ilk fotoğraflar basında yer aldı. Son olarak Söz dizisindeki performansıyla kendine fanatik bırakan Tolga Sarıtaş ve gene Show TV’de gösterime giren Zemheri dizisinde rol alan Ayça Ayşin Turan’ı sevenler şimdiden oldukça sevmiş oldu. İkiliyi oldukça yakıştıran sevenler, dizinin yeni sezonda büyük ses getireceğini intenet sitelerinde paylaştılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu