Show TV dizisi Çukur 4. Sezonda diziye yeni katılacak oyuncular kimlerdir?

SHOW TV kanalının reytingleri alt üst eden dizisi Çukur’un 3. sezonu pandemi sebebi ile erken bitirildiği için 4. süre Çukur hayranların tarafınca son aşama merak ediliyor. Ara sebebi ile seyircilerinden uzak kalan Çukur oyuncuları ve ekibi yeni sezonda büyük bir izlenme oranı yakalayabilmek için yeni oyuncu seçimi yapmış oldu ve yeni sezonda diziye katılacak oyuncuları belirler.

Show TV dizisi Çukur 4. Sezonda diziye yeni katılacak oyuncular kimlerdir?

Yeni sezonla beraber oyuncular da birer birer belli olurken yeni oyuncular büyük bir heyecanla araştırılıyor.

Irem Sak – Seren

Arık Böke’nin kuzeni olarak diziye katılacak İrem Sak, Seren karakterine can veren verecek. Film projelerinde sık sık oynamasına karşın uzun süreden beri dizilerde boy göstermeyen Sak’ın Çukur dizisinde katıldı haberi magazin gündeminde önem verilen seviyede yer buldu.

Mustafa Avkıran – Cengiz Erdenet

 

Çukur dizisinde katılan bir öteki isim ise Mustafa Avkıran oldu. Cengiz Erdenet karakterine can veren verecek olan Avkıran, Çağatay ve Arık Böke’nin babası olarak oynamış alacak. 1963 doğumlu usta oyuncu son dönemde Yeni Gelin ve Azize dizilerinde olduğu görevler ile sevenleri büyülemişti.

Suna Yıldızoğlu

1955 senesinde İngiltere’de gözlerini açan Suna Yıldızoğlu’nun projede ki görevi halen belli değildir. 11 yaşlarında tiyatroya başlamış olan Yıldızoğlu 1974 senesinde Türkiye’ye gelmiş ve oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Cüneyt Arkın, Kemal Sunal, Akıllı Alasya benzer biçimde meşhur isimlerle birlikte oynamış olan oyuncu Yıldızoğlu son olarak 2010 senesinde Geniş Aile dizisinde oynamış almıştı.

Çukur 4. sezonunda ayrılacak adlar kimlerdir?

Cihangir Ceylan – Azer

Cihangir Ceylan’ın yeni dizi projesine onay vererek sözleşme imzaladığı için diziden ayrılacağı kesinleşirken diziden ölümle mi yoksa şehri terk ederek mi ayrılacağı hakkında daha bir açıklama bulunmuyor.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir