Televizyon

Show TV dizisi Çukur Eser Karabil karakteri gerçekte kimdir?

Show TV kanalında gösterim hayatına devam eden ve hâlâ izleyenler üzerinde sevilerek izlenmekte olan Çukur dizisi 4’ üncü sezonunda da yepyeni oyuncuları ekibine katıyor. Sulh Arduç, Mustafa Avkıran ve İrem Sak benzer biçimde adları ekibine alan projede yeni isimlerde eklenmeye devam edecek. Çukur dizisinde yönetmenlik görevini üstüne alan Sinan Öztürk’ ün yapmış olduğu yeni iki oyuncu görüşmeleri başarıya ulaşmış ile sonuçlandı. Bunlardan birisi bir zamanlar Çukur dizisinde oynayan Muhammed Cangören yine Reşit karakterine hayat vermek suretiyle geri dönüyor. Çukur dizisinde katılan bir öteki oyuncu ise Yapıt Karabil olacak ve projede İskender adlı karakteri canlandıracak.

Muhammed Cangören:

Oyuncu 1951 senesinde Afganistan’ da gözlerini açmıştır. Orta okul yıllarında iken tiyatroya merak salmış ve üstüne eğitimler almıştır. 1969 senesinde Afganistan televizyonlarında boy göstermiştir ve oyuncunun bu zamana kadar ortalama 30 filmi bulunmaktadır. Oyuncunun Türkiye’ ye gelişi ise 1982 senesinde olmuş, ilk vardığında çocuklar için tiyatrolarda rol almış ve İkinci Bahar adlı dizi ile Türkiye televizyonlarındaki oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Oyuncunun Türkiye’ de yıldızının parlaması ise Kurtlar Vadisi adlı dizideki Abuzer Kömürcü görevi ile olmuştur.

 

Eser Karabil:

1980 senesinin Ağustos ayında gözlerini İzmir’ de açmıştır. 75 kilo ve 1. 79 uzunluğundadır. Öğrencilik yılları İzmir’ de geçmiştir ve gene İzmir’ de Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden Tiyatro bölümünden diplomasını almış ek olarak Ege Üniversitesinin tiyatro topluluğunda da yer almıştır. Oyuncun kariyeri ise hâlâ önceden isminden söz ettiren Ezel dizisidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu