Televizyon

Show TV dizisi Çukur nerede çekiliyor?

Ünli yapım şirketi; Ay Yapım tarafınca yapılmakta olan Çukur dizisinin 4’ üncü sezonu ile televizyonlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Projede ise geçtiğimiz sezonlardan alışık olduğumuz benzer biçimde aksiyon ve serüven asla dinmiyor.

Başrolünde Aras Bulut İynemli’ yi bulunduran Çukur dizisinin, hangi mahallede ve hangi ilde çekilmiş olduğu uzun bir süredir sorulan sorular haline geldi.

Çukur Dizisi Çekim Yeri

Vizyonun olmazsa olmaz ve beğenilen yapımı Çukur, İstanbul’ un bayağı eski olan semtlerinden Balat’ ta çekilmektedir. Zamanı Yarımada’ sı ve birbirinden güzel renkli evleri ile yabancı ve yerli turistlerin gitmeyi oldukça sevilmiş olduğu seyahat alanlarından biridir Fener/Balat. Bu yüzden çokça bir ilgide almaktadır.

Koçovalı Mahallesinin Yeri Neresi

Aslen bakılırsa Çukur adlı projede Koçovalı Mahallesi, kısaca çukur diye bir şey yoktur. Tarlabaşı Bulvar’ ında çekimleri yapılmakta olan dizinin başlangıçta bölümleri yurt haricinde çekilmiştir. Sevilen dizinin çekim alanlarına girmek isteyen mahalleliler ve dizinin sıkı fanatikleri ise setlere aşırı derecede ilgi göstermekte. Bu sebep ile set yoğun güvenlik önlemleri alıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu