Televizyon

Show TV dizisi Çukur yeni sezonda Azer diziden ayrılıyor mu?

Cihangir Ceyhan’ın Çukur yeni sezon oyuncu kadrosunda yer almayacağı öğrenildi. Edinilen bilgilere gore Ceyhan’ın menajeri Gökçe Doruk Erten’in yeni süre için değişik yapımcılarla görüşme yapıyor. Diziye devam eden dizi oyuncularının yeni yapımcılarla görüşme halletmeye başlamasıyla beraber Çukur yeni sezonunda yer almayacağı açıklandı.

Show TV dizisi Çukur yeni sezonda Azer diziden ayrılıyor mu?

Çukur’a sonradan dahil olmasına karşın büyük bir beğeni kazanan Ceyhan, Azer karakteriyle diziye bambaşka bir hava kazandırmıştı. Yeni sezonda Erdenet ailesiyle savaş içinde olacak Koçovalılar’ın konusunda Azer’e yer olmadığı açıklandı. Hali hazırda ekibine dahil olan Suna Yıldızoğlu, Mustafa Avkıran ile Barış Arduç’un maliyeti artırdığı ve bundan dolayı projede maliyeti düşürme çalışmalarının arttığı belirtilmişti.

Cihangir Ceyhan Çukur’dan neden ayrıldı?

Cihangir Ceyhan senaryodaki görevini tamamladığı için diziden ayrılacak. Pandemi sebebiyle firmaların kârlılık grafiği gerileme gösterdiğinden reklam ücretlerinde indirimlere gidildi ve böylelikle yeni sezonda dizilere ödenecek tutarlarda azalmaya başladı.

Çukur 4. sezon oyuncu kadrosunda senaryosunda kafi düzeyde ağırlığı olmayan oyuncularla yolların ayrılacağı belirtiliyor. Bu süreçte Cihangir Ceyhan’ın Ay Yapım ile yeni sezon anlaşması imzalamayıp yeni sezon yapımlarıyla görüşme halletmeye çalmış olduğu aktaırlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu