Televizyon

Show TV dizisi Ramo 18. Bölüm Fragmanı Tanıtımı ne zaman yayınlanacak?

Show Tv ekranında Cuma akşamları yayın hayatına başlayan Ramo dizisinin bu akşam 17. kısmı gösterildi. Ramo ve Cihangir içinde sular durulmuyor. Ramo ve Sibel içinde neler olacağı ise merak konusu. İşte dört gözle beklenen Ramo 18. bölüm fragmanı gösterildi mi? 30 Ekim Ramo tanıtımında 18. yeni bölümde neler olacak? haberimizin detaylarında. İşte Ramo 18. Bölüm Fragmanı Gösterildi Mı? Show Tv 30 Ekim Ramo Tanıtımı!

Show TV dizisi Ramo 18. Bölüm Fragmanı Tanıtımı ne zaman yayımlanacak?

Ramo dizisinin 30 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak 18. yeni bölüm fragmanı daha yayınlanmadı. Ramo 18. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz burada sizlerle paylaşıyor olacağız.

blank

Ramo son bölümde neler yaşanmıştı beraber hatırlayalım. Cengiz’in emri ile Kürşat, Ramo’nun peşine düşmüştü. Ramo büyük bir tehdit ile karşıya karşıya kalmıştı. Ramo ailesini kurtarmak için uğraşmaya adım atmıştır. Sibel ve Dere’i bir arada bakılırsa Dere’in şüpheleri artmıştı. Sibel Dere’i ikna etmeye çalışken Dere Sibel’in Ramo ile ilgili söyledikleriyle dehşete düşmüştü. Ramo ile Kürşat karşılaşınca Ramo oldukça yürekli bir adım atmış Cihangir’i bile şaşırtmıştı. Bu akşam yayın hayatına başlayan 17. son bölümde ise Ramo, ardındaki ölüm tehlikesinden kurtulmaya çalışırken Doğu tabanca çekmiş ve ikili arasındaki gerilim çok artmıştır. Bakalım 18. yeni bölümde Ramo’yu ve ailesini neler bekliyor? Ramo ve Sibel içinde neler olacak? Hep beraber seyredip göreceğiz.

Ramo 17. bölüm Fragmanı 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu