Televizyon

Show TV dizisi Ramo Doktor Nehir karakteri kimdir?

Show TV aracılığı ile izleyenleri ile buluşan Ramo adlı yapımda Doktor Nehir karakterine canlandıracak olan insan Devrim Özkan’ dır. Güzel ve yetenekli oyuncu 1998 yılının Eylül 2’sinde Muğla ilinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimlerini Muğla Üniversitesinde almıştır. Oyuncu tiyatroyu o denli sevmiştir ki 7 senelik spor yaşamını bırakıp tiyatroyu ön plana almıştır.

Show TV dizisi Ramo Doktor Nehir karakteri kimdir?

Hayat verdiği Nehir karakteri ise kendi mesleğine aşık olmuş ve babası Cihangir’ in mesleğini elinin tersi ile itmiştir. Devrim Özkan 52 kilo ve 1,73 boyundadır. Oyuncunun ilk ekran deneyimi ise Rüya adlı projede İpek adlı karakteri canlandırması ile gerçekleşti.

 

Aynı yıl güzel ve yetenekli oyuncu Vatanım Sensin dizisinde Havva karakterini canlandırdı. Oyuncunun son performansı ise 2019 senesinde gösterime giren Vuslat adlı projede Feride karakteri ile olmuştu. Güzel ve yetenekli oyuncu geçtiğimiz günlerde Onur Tuna ile görüntülenmiş lakin aralarında bir birlikteliğin bulunduğunu ikili reddeti. Sosyal medya hesabı ise; @devrimozkan(instagram).

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu