Show TV Dizisi Şeref Sözü izlenme Oranları Nasıl? Reyting sonuçları nasıl geldi?

Show TV Dizisi Şeref Sözü izlenme Oranları Iyi mi? Reyting sonuçları nasıl geldi? 4 Ekim Çarşamba tarihinde Show TV vesilesiyle seyirciler ile buluşacak olan Şeref Sözü dizisinin senaristliğini Eda Tezcan yapmaktadır, yönetmenlik koltuğunda ise Cevdet Mercan oturmaktadır. Dizide karakterleri canlandıracak olan oyuncular ise Tolgahan Sayışman, Hülya Darcan, Sude Güler, Aras Aydın, Öykü Çelik, Meltem Gülenç, Toprak Sağlam, Umut Kurt, Mert Yavuzcan, Bülent Düzgünoğlu, Nazlı Çetin, Hülya Şen, Begüm Alınca, Sıla Korkmaz şeklinde oyuncular canlandırmaktadır.

Dizinin ekranlara gelme günü ise Çarşamba günleri olarak belirlendi. Çarşamba günleri ise şöyle ki bir bakıldığında dizi için oldukça sıkıntılı olacak şeklinde görülüyor. Şu sebeple ATV ekranlarına her Çarşamba günü gelen Kuruluş Osman, Kanal D’ de gösterilen Sadakatsiz ve FOX TV ekranlarına gelen Sen Çal Kapımı şeklinde diziler seyirciler tarafınca sevilmiş ve çoktan kendisine bir kitle toplamıştır. Şeref Sözü dizisinin reyting konusunda savaşacakları bir diğer dizi ise TV8’ de gösterilen Doğduğun Ev Kaderindir ve TRT 1’ de yayınlanmakta olan Benim Adım Melek şeklinde dizilerde mevcut.

Kısaca Şeref Sözünün pek tutunamayacağı şeklinde bir görüş oluşmuş bulunmakta, dizinin izlenme oranlarının düşük olacağı düşünülmekte öte taraftan Sadakatsiz’ de izlenmez olarak görülüyordu fakat bol miktarda seyirci kitlesine ulaştı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir