Televizyon

Show TV dizisi Şeref Sözü Şükran karakteri gerçekte kimdir?

SHOW Tv kanalının yeni sezonun iddialı dizilerinden birisi olan Şeref Sözü dizisi oyuncuları sevenleri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Projede son dönemlerde açıklama bekleyen karakter ise Şükran Adabeyli’yi canlandıran Hülya Şen oldu.

Hülya Şen kimdir?

29 Şubat 1968 tarihinde Balıkesir’in Edremit ilçesinde gözlerini açan usta oyuncu çocukluk yıllarını İzmir’de geçirmiştir. Oyunculuğa çocuk yaşından beri meraklı olan Şen önceden ilköğretim yıllarında tiyatroya başladı.

İlk olarak oyunculuğa Moliere’nin Kibarlık Budalası oyununda ki Fransızca öğretmeni ile süregelen Şen önceden sonrasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazanmıştır.

Önceden üniversite 2. Derslik öğrencisiyken okulundan aldığı hususi izinle Tekin Akmansoy sinema filminde boy gösteren oynamış olan Hülya Şen önceden sonrasında tiyatro, dizi ve filmlerde boy gösterdi.

Vefasız, Aşk Beklemez, Sakın Ölme, Gülünç Bir Aşk Hikayesi filmlerinde de oynamış olan usta oyuncu bugüne dek sayısız projede oynamıştır.

1 kızı olan Hülya Şen Beşiktaşlı olması ile malum bir oyuncudur. Sosyal medya hesabını etkin olarak kullanmaktadır. Şuan da hesabında 24.700 takip edeni bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu