Magazin

Show TV Ramo yayından kaldırıldı mı ?

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’i buluşturan Ramo her hafta Cuma akşamı saat 20:00’da yayınlanıyor. Fakat Show TV’nin büyük beğeniyle takip edilen dizisi Ramo 1 Ocak Cuma akşamı yayınlanmayacak. Yılbaşı tatili olması sebebiyle Ramo dizisinin 27. yeni kısmı gelecek hafta doğrusu 8 Ocak Cuma akşamı seyircisiyle buluşacak.

RAMO SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ramo’un tek hedefi Sibel’i Cihangir’in evinden almaktı. Cihangir’in hedefi ise bunu başarmadan Ramo’yu öldürmekti. Bunun için de Sibel’i kullandı. İstanbul’da tüm ibreler Cihangir’e dönmüşken Yavuz’un gelişiyle her şey alt üst olmuştu. Buna oldukça öfkelenen de Ramo olmuştu. Fidan halasının öcünü almak isteyen Ramo’un önüne büyük engeller çıkarırken, Yavuz’da dokunulmazlık almıştı.

RAMO DİZİSİNİN OYUNCULARI

Cuma akşamları Show TV’de gösterime giren Ramo’da Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Devrim Özkan, İlker Aksum, Görkem Sevindik, Cemre Baysel, İdil Fırat, Rüzgar Aksoy, İlkay Kayku, Yiğit Özşener, Macit Koper, Kerem Atabeyoğlu, İlhan Şen, Sacide Taşaner, Mehmet Yılmaz Ak, Ruhi Sarı, Ekin Türkmen benzer biçimde oyuncular içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu