Televizyon

Sihirli Annem Eda karakterini kim canlandıracak?

2000 li yıllarda televizyonlarda  ailemizden birisi haline katılan dizi Büyülü Annem tekrardan başlıyor. TV8 kanal sahibi Acun Ilıcalının önderliğinde kurulan Exxen adlı dijital platformda seyircileri ile buluşacak olan dizi Büyülü Annem ekibinden Eda karakterini şu demek oluyor ki Defne Joy  Fosterin yerine geçecek insan açıklandı. Eda karakterini Tara Mcmillen canlandıracak.

Acun Ilıcalının yeni yeni adım attığı dijital platformlar şimdiden ilgi çekmeye başladı. Exxen adlı programın gösterim hayatına geçmesi için emek harcamalar devam etmekte. Exxen de yer alacak diziler içinde Büyülü Annem dizisi de tekrardan sevenleri ile buluşturulacaktır.

1 Ocak 2021 tarihinde Exxen adlı dijital platformu hayata geçirmeyi planlayan Acun Ilıcalı, Büyülü Annem dizisinin yeni çekilecek olan bölümlerinde ekibe dahil olacak adları söyledi. Projede rol alacak yeni adlar içinde Nergis Kumbasar, Emre Altuğ, Lale Başar, Açelya Topaloğlu, Fiil Yıldız, Hande Katipoğlu ve Bülent Seyran bulunuyor.

Büyülü Annem dizisinin beğenilen oyuncularından Defne Joy Foster geçmiş yıllarda ani vefat etmesiyle gündeme gelmişti yerine kimin rol alacağı çok merak konusu haline gelmekte.  Nihayet Eda karakterini canlandıracak insan açıklandı; Tara Mcmillen eda karakterine hayat verecektir.

Birsen Altuntaş’ın sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu habere gore, Büyülü Annem’in yeni Eda’sı Tara Mcmillen oldu.

Evlatların gönlünü taht eden dizinin devamının çekilecek olması bilhassa evde geçirdiğimiz bu zamanda moral olarak akıllarda iyi bir tesir bırakacağı düşünülmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu