Televizyon

Sıla Beni Bırakma dizisinden ayrıldı mı?

Yeni sezona hazırlanan Beni Bırakma adlı projede Sıla karakterinin yeni sezonda projede olmayacağı iddia edildi. Yeni dönem hazırlıklarında görülmeyen oyuncunun bu dönem projede yer almayacağı düşünülüyor.

Beni Bırakma Sıla (Sude Doğar) diziden çıktı mı, neden yok?

Yeni sezona değişik bir içerik ile hazırlanan Beni Bırakma dizisinde Sıla karakterinin yeni sezonda yer almayacağı duyuruldu. Sevilen dizinin başrolünde bulunan Sude Doğar’ın diziden ayrılmış olduğu açıklanırken, yeni sezonda yeni karakterler ile dizinin devam edeceği açıklandı.

Beni Bırakma Sıla diziye geri gelecek mi?

Yeni sezonda değişik bir içerik ile ilerlemeyi hedefleyen Beni Bırakma ekibi, bu yenilik ile beraber Sıla karakteri ile yola devam etmeyecek. Projede yeni karakterlerin ve dizi oyuncularının boy göstermesi beklenirken sevenler tarafınca Sude Doğar’ın projede boy göstermesi istenmesi halinde dizi ekibine Sude Doğar’ın yine dahil edilmesi de mümkün gözüküyor.

Beni Bırakma Sıla (Sude Doğar) kimdir?

1997 Ankara doğumlu olan Sude Doğar, oyunculuk eğitimini Ankara’da bulunan Kabiliyet Evi’nde almıştır. Zumba ve latin danslarını bilen güzel ve yetenekli oyuncu, gitar çalmayı da bilmektedir. Beni Bırakma dizisi ile tanınan Doğar, 3 senedir dizinin başrolünde bulunmaktadır.

Sude Doğar yeni bir dizide oynayacak mı?

Beni Bırakma dizisi ile adını duyurmayı başaran genç oyuncu Sude Doğar’ın yeni bir proje ile televizyonlarda olup olmayacağı bilinmemektedir. Oyunculuğu ile izleyicilerden güzel geri dönüşler alan oyuncunun bu dönem olmasa bile gelecek sezonlarda yeni dizilerde boy göstermesi planlanıyor.

Beni Bırakma yeni Sıla karakteri kimdir? Edanur Gülbudak

Sude Doğar’ın Beni Bırakma dizisinden ayrılmasının arkasından yeni Sıla karakterini Edanur Gülbudak’ın canlandıracağı açıklandı. İlk kez bir takım projesinde yer alacak genç oyuncu, aldığı oyunculuk eğitimlerini ilk kez sergileme şansı bulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu