Televizyon

Sol Yanım dizisi Mert Tekin gerçekte kimdir?

Sol Yanım Dizisi Mert Tekin Kimdir?

Star Tv’nin perşembe akşamları gösterime giren, beğenilen dizi Sol Yanım bünyesine yeni bir karakteri dahil ediyor. Mert Tekin karakteri ile diziye giriş meydana getirecek olan oyuncu Anıl Tetik’tir.

Mert Tekin Kimdir?

Karaktere canlandıracak olan, beğenilen, başarı göstermiş oyuncu Anıl Tetik’tir. BKM Yapım’ın hazırlamış olduğu yeni dizilerden olan dizi 4.kısmına hazırlanıyor. Fragmanları gösterime giren yeni bölüme Anıl Tetik dahil oluyor. Canlandıracağı karakter gereği adı Mert Tekin olan Tetik, Kuzey Üniversitesi’nin eski mezun öğrencilerinden biri olacak ve yurt haricinde imza attığı başarı öyküsünü öğrencilere anlatacaktır.

Katılacağı bir söyleşide kariyerini ve hayat öyküsünü, bu noktaya iyi mi geldiğini anlatacak olan karakter Kuzey Üniversitesi’nde yapmış olduğu söyleşi için ona eşlik edecek isim Serra olacak. Konferansta beraber olacakları ve her durumda ona yardım edecek olan Serra ile Mert; başarı göstermiş hayatları ve mütevazi geçmişleri ile ortak yanlar bulacaklar ve iyi anlaşacaklar. Aralarındaki bu yakınlaşmadan sonrasında Selim, bu ikilinin anlaşmasından hoşlanmayacaktır.

Mert karakterinin iyi mi giriş yapacağını öğrendiğimize bakılırsa karaktere canlandıracak olan Anıl Tetik kimdir ona bakalım..

Anıl Tetik Kimdir?

1 Temmuz 1991’de İstanbul/ Küçükçekmece’de dünyaya gelmiştir. Aslen Kırıkkalelidir. Üniversiteyi Kadir Özgü Üniversitesi’nde okumuş ve Amerikan Dili ve Edebiyatı Kısmı’nü tamamlamıştır. Motorlara ilgi duyan oyuncu, TV8’in beğenilen Survivor yarışması ile meşhur olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini Alemin Kralı ile Show TV’de yapmış önceden sonrasında da ATV’de gösterime giren Hayat Kimi zaman Tatlıdır dizisi ile devam etmiştir.

Geçen dönem Tek Yürek dizisinde Yusuf karakterine can veren Tetik, bu dizi yardımıyla ATV’den sonrasında TRT1’e geçmiştir. Kızlarım isminde projede Egemen rolünü oynamıştır. Son olarak Star TV’de gösterime giren Sol Yanım dizisinde, 4. bölümde dahil olacak ve Mert Tekin isminde karakteri canlandıracaktır. Konuk oyuncu olarak yer alacağı projede, Mert ile Serra’nın yakınlaşmasından dolayı kıskançlık hissedecek olan Selim, bu sayede Serra ile yakınlaşacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu