Teknoloji

Sony, Alpha 10. Yıl Etkinliğinde Fotoğraf ve Video Severlerle Buluştu

Sony’nin düzenlediği gece, son on yılda kamera ve lens teknolojilerini sınırların ötesine taşıyan ve sektörü yeniden şekillendiren Alpha Serisi’nin 10. yıldönümünü kutlamak için düzenlendi. Katılımcılar, fotoğraf ve video dünyasında devrim yaratan Alpha Serisi’nin en yeni modellerini deneyimleyerek keşfetti.

Etkinlikte, Alpha Serisi’nin öne çıkan özellikleri ve yeni modelleri sunumlarla tanıtıldı. Katılımcılar ayrıca Sony Alpha serisi kamera ve lenslerinin özelliklerini break dans şovu eşliğinde deneyimleme fırsatı buldu.

Sony Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Melih Çelik, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Sony olarak, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına çözüm sunan teknolojileri onlarla buluşturmak için yoğun çaba gösteriyoruz. Özellikle Alpha Serisi bu yönde çığır açan bir serüven oldu, bu yolculuğun uzun süre devam edeceğine de şüphe yok” dedi.

Alpha Serisi’nin son on yılda fotoğraf ve video dünyasını değiştirerek birçok ilki gerçekleştirdiği ve gelecekte de sınırları zorlayarak fotoğraf ve video tutkunları için sürükleyici bir deneyim sunmaya devam edeceği belirtildi. Daha fazla bilgi için https://www.sony.com.tr/alphauniverse/ adresi ziyaret edilebilir. Sony hakkında daha fazla bilgi için ise Sony şirketinin web sitesi ziyaret edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu