Teknoloji

SpaceX CEO’su Elon Musk’ın döner yanıtı Twitter’ı salladı

SpaceX CEO’su Elon Musk’ın döner yanıtı Twitter’ı salladı. SpaceX, The Boring Company, Hyperloop ve OpenAI benzer biçimde birçok firmanın kurucusu olan Elon Musk sosyal medya hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşım ile Türkiye gündeminde yer aldı. Yapmış olduğu paylaşımlar ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Elon Musk’ın döner yanıtı sosyal medyayı salladı!

Twiter üstünden bir kullanıcı, ‘Almanya en iyi kekler ve hamur harcı işlerinden bazılarına haiz. Almanya’yı ziyaret ettiğinizde en sevdiğiniz yiyecek hangisiydi?” diye bir sual yöneltti. Elon Musk bu suali, ‘döner kebab‘ olarak cevapladı. Böylelikle Musk’ın Almanya‘daki en sevilmiş olduğu yiyeceğin Türk mutfağından olduğu ortaya çıktı. Favori restoranı hakkında ise ”Tacheles’in derhal haricinde, şimdiye kadarki en görkemli kebaba sahipti. O yerin yıkılması oldukca fena. Harikaydı.” şeklinde izahat yapmış oldu. döner kebab Musk‘ın verdiği bu cevap sosyal medyada Türkler tarafınca büyük ilgi görmüş oldu ve hala görmeye devam ediyor. Birçok kullanıcı Elon Musk’ın bu yanıtı paylaştı ya da retweet etti.

Yakın vakit ilkin Elon Musk‘ın dünyanın en varlıklı 3. insanı olduğu açıklanmıştı. Servetinin net kıymeti 115 milyar dolar olduğu söylenmişti. Büyük bir servete ve imkâna haiz olan Elon Musk‘ı önümüzde ki yıllarda kim bilir ‘döner kebab‘ sektörlerinde de görebiliriz. Bu şekilde bir adım atmaya karar verirse girmiş olduğu her sektörde büyük başarılara imza atan Elon Musk, yiyecek sektöründe ise ne tür bir çığır açacağını tahmin edemiyoruz.  Bu mevzu hakkında sizin görüşleriniz neler, yorumlarda Elon Musk‘ın bu paylaşımı hakkında fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu