Televizyon

Star Tv Babil Dizisi 18. Bölüm Fragmanı Tanıtımı

Yıldız TV kanalında yayınlandığı ilk günden beri büyük bir beğeniyle izlenen, başrollerinde Halit Ergenç, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay, Mesut Akusta ve Onur Saylak’ın oynadığı Babil dizisi izleyenlerini ekrana kilitlemeyi başarıyor. Yeni süre dizileri içinde ilk sıralarda oynayan dizinin bugüne dek yayın hayatına başlayan bölümlerinde seyirciyi şoke eden birçok sahne ön plana çıktı. Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan 16.kısmı ile izleyenleri meraklandıran Babil 18.Bölüm Fragmanı çok merak konusu oldu. Bakalım gelecek bölümde neler yaşanacak? Yazımızın devamında buluşalım…

babil yeni bölüm fragman

Star Tv Babil Dizisi 18. Bölüm Fragmanı Tanıtımı

Başarıya ulaşmış oyuncu ekibi ile her Cuma akşamı saat 20:00’da Yıldız TV kanalında yerini sakınan Babil dizisinin 18.bölüm fragmanı izleyiciler tarafınca çok merak ediliyor. 23 Ekim Cuma akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan dizinin 18.bölüm fragmanı ise hemen hemen yayınlanmadı. Bu hafta 17.kısmı ile ekranlara gelecek olan Babil dizisinin yayın hayatına başlayan fragmanı izleyenlerde merak uyandırmaya başladı. Bilhassa Egemen ve Eda’nın evlendirilmiş olduğu sahne, dizinin 17.kısmına damga vuracak. Bunun yanı sıra Deniz’in İrfan’ı arayarak, Egemen amca bizim evde uyuyor söylediği sahne izleyenlerin yeni bölümünde neler yaşanacağına dair ipuçları bulması noktasında öncü oldu.

babil yeni fragman

Bu yıl 2. sezonu ile seyircilerin karşısına çıkan Babil’de durumlar durmak bilmiyor. Sevilen dizinin önceden 17.kısmı yayınlanacakken, 18.bölüm fragmanı ise fazlasıyla merakla beklemeye başladı. başlandı. Babil 18.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu