Televizyon

Star TV Babil Egemen diziden ayrıldı mı?

Star TV kanalında geçtiğimiz dönem yayınlamaya süregelen Babil dizisinin başrol oyuncuları içinde bulunan Ozan Itimat’in yeni sezonda yer almaması umut ediliyor. Projede çok önem verilen bir karakterini canlandıran başarıya ulaşmış oyuncunun eski sevgilisine sertlik gösterdiği nedeni öne sürülerek devam eden bir davası sebebiyle diziden ayrılması umut ediliyor.

Star TV Babil Egemen diziden ayrıldı mı?

Eski sevgilisi ile devam eden davası ile halkın büyük tepkisini toplayan Ozan Itimat’in yeni sezonda projede yer almaması umut ediliyor. Dava süreci sonuçlanana kadar bir süre televizyonlarda boy göstermek istemeyen Ozan Itimat’in ise bu karara sıcak bakmış olduğu konuşuluyor.

Babil dizisi Egemen diziden kovuldu mu?

Yargı sürecinde eski sevgilisi ile bir davası bulunan Ozan Itimat’in diziden ayrılması haberleri çoğalırken konu ile ilgili resmi bilgi dizi yapımcısı Ay Yapım tarafınca gerçekleştirildi.

Oyuncu Ozan Itimat’in geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’a sertlik uyguladığı haberleri çıkmıştı. Bu haberler ile beraber halkın büyük tepkisini çeken Ozan Itimat dava süresince televizyonlarda olmama sonucu olduğu öne sürülmüştü. Bu iddialara noktayı koyan Ay Yapım, yapmış olduğu bilgi ile Ozan Itimat’in yargı sürecinde bulunan davası sonuçlanana kadar oyuncunun projede yer almayacağını duyurdu.

Babil dizi Egemen neden yok, kovuldu mu, geri dönecek mi?

Babil dizisinin kilit isimlerinden birisi olan Ozan Itimat, yargıda bulunan dava süresi süresince dizideki rolüne devam etmeme sonucu aldı. Diziden ayrılan ve bir süre televizyonlarda boy göstermek istemeyen oyuncunun Babil dizisinin yeni sezonunda yer almayacağı kesinleşmiş oldu. Egemen karakteri bu karara uygun bir durumda diziden çıkartılacak.

Ozan Itimat’in yargı sürecinin neticelenmesi durumunda ise başarıya ulaşmış oyuncu diziye dönmek istemesi halinde Ay Yapım yetkililer ile görüşerek diziye yine dönebilecek. Ama oyuncunun yeni sezonda herhangi bir projede oynamak istemediği söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu