Televizyon

Star TV dizisi Menajerimi Ara 11. Bölüm Fragmanı Tanıtımı izle

25 Ekim Pazar akşamı Star Tv’de 10. son kısmı ile ekrana katılan Menajerimi Ara 11. bölüm fragmanı! merakla beklenmeye başlandı.  Dünyaca meşhur Call My Agent dizisinin Türkiye uyarlaması olan Menajerimi Ara dizisinin yapımcılığını Ay yapım üstüne alıyor. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturmuş olduğu senaristliğini Yelda Eroğlu’nun yazdığı Menajerimi Ara dizisinde Dicle ile ilgili gerçekler ortaya çıkmaya başlıyor. Önceden önceki bölümde Beren Dicle ile ilgili gerçeği öğrenmiş ve ondan kurtulmak için plan hazırlamıştı. Bakalım bu plan işe yarayacak mı? Menajerimi Ara 11. bölüm fragmanı gösterildi mi?

Başrollerini Barış Falay, Canan Erdüger, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaşmış olduğu Menajerimi Ara yeni gününde Pazar akşamları Star Tv’de yayınlanmaya devam ediyor. Gelin beraber Menajerimi Ara dizisi yayın hayatına başlayan son bölümde neler olmuştu hatırlayalım. Beren, Dicle’nin Kıraç’ın kızı bulunduğunu öğrenmiş ve ondan kurtulmak için setten haber sızdırdığına ve tüm ajansı tehlikeye attığını göstermek için onun telefonundan ileti atarak Dicle’yi tehlikeye atmıştı. Bu akşam yayın hayatına başlayan son bölümde ise, Kıraç’ın bu durumun hesabını Dicle’den sorması beklenirken, Beren’in yaptığını öğrenmiştir ve Beren ile Kıraç karşı karşıya gelir. Beren anası ile de bu durumu konuşur. Mayda, Leyla’nın kim bulunduğunu öğrenir ve Kıraç’a şimdiye kadar sebep açıklamadığını sorar. Feris’in oyuncuları arasındaki Komut’in Dicle ile yakınlaşması Sulh’ı rahatsız eder. Çınar da Jülide ile ilgili karar aşamasındadır. Bakalım Menajerimi Ara 11. bölümde neler olacak?

Star TV dizisi Menajerimi Ara 11. Bölüm Fragmanı Tanıtımı izle

Menajerimi Ara 01 Kasım Pazar akşamı yayınlanacak 11. bölüm fragmanı daha yayınlanmadı. Menajerimi Ara 11. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz, burada sizlerle paylaşıyor olacağız.

Menajerimi Ara Son Bölüm 11. Bölüm Ön izlemesi  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu